Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt a pasik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a pasik, hogy a csajt egyáltalán érdekli az, hogy a pasi BMW-je miből van?

Figyelt kérdés
Mert tökre nem érdekel ki vette neki!

2015. dec. 29. 10:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
"Én elrugom neki keresztbe a körforgalomban, te meg csak irigykedsz!" Jó, csak arra vigyázz, még véletlenül se akadályozz engem 1 másodpercre se a menőzéseddel,mert nincs az a kaszni, ami megvédene, és többé nem tudnád elrugni semminek sem keresztbe! :)
2015. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 Missi_Key ***** válasza:

13-as...

ha ugyan olyan előrejutási lehetőségeink,és fizunk lenne mint a férfiaknak kevesebben hajtanának a mercikre hidd el...

2015. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
A 14-es válaszoló 350 ezret visz haza, 22 éves a kollegina, ha neki sikerült más nőnek is sikerül, sőt a gyárban,ahol gályázok, nem egy vezető beosztású nőt látok. Akkor megkérdem, mire nincs lehetőség a nőknek? Kétféle ember van, aki elvárja a jólétet, és aki tesz is érte.
2015. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 Missi_Key ***** válasza:
mert szerinted a 350ezer az jó.... na látod, erről beszélek
2015. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
Mert a férfiaknál olyan gyakori, hogy valaki 350-nél többet keres..
2015. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 Missi_Key ***** válasza:

szerinted mennyi egy BMW?

senki nem költ egy teljes havi keresetet csak úgy kocsira.

főleg nem luxuskocsira.

és azok a pasik akikről beszélsz, hobbiból vásárolnak kocsit.

2015. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
Havi 350 ezer, az itthoni keresethez viszonyítva nem jó? Az igen! Még lakáshitellel is bőven jó lenne nekem, így is kijövök a fizumból, ami olyan 12-140 között mozog, hogy lakáshitelem van, nem hogy 350 ezres fizetésből.Persze, ha valaki nem tud bánni a pénzzel, hanem költi minden féle felesleges dologra, annak 10 millió is kevés lenne havonta.
2015. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
Azok akik meg hobbiból vásárolnak kocsit, az már teljesen más kategória. De nem tudom miért fontos egy nőnek,hogy valakinek BMW-je legyen,vagy bármilyen drága autója, értenek hozzá műszakilag is, felnyitják a motorháztetőt, gyönyörködnek a motorban? Gondolom nem. Akkor meg jó egy bármilyen autó,ami elviszi őket A-ból B-be.
2015. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
Amúgy meg,ha egyszer milliárdos leszek, én helikoptert fogok vezetni, nem ilyen bmw-t, meg bármilyen földhöz ragadt kocsikát::) Jó kis helit, aki jó lesz elviszem egy körre :)
2015. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 Missi_Key ***** válasza:

nem az itthoni keresethez viszonyítok.

nem érted?

erről beszélek pont.

hány NŐT látsz hobbiból BMV-t venni?

biztos nem annyit mint pasit....

és már meg is van a válasz miért akarnak a nők pénzes pasit...mert máshogy ebben a társadalomban nem sok esélye van egy nőnek meggazdagodni.

mert tagadhatod de a sexizmus létező dolog.

2015. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!