Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti 1 milliárdért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti 1 milliárdért benne lennétek a kaki, pisi szexben?

Figyelt kérdés
A kikötés, hogy minimum 45 percig kéne mennie...

2016. jan. 1. 23:31
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2016. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 Sunshinedoll ***** válasza:
Miért, van annyid?
2016. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2016. jan. 2. 00:00
 14/37 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy nem élném túl, nem.


Egyébként meg: csak számlaképes prosti vállalhatná, hiszen ennyi pénzt nem lehet kimosni.

2016. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

És erre keresel partnert?

Ha igen, akkor ki tudod fejteni, hogy ez miért izgat?

Komolyan kérdezem.

Én undorítónak tartom, és azt szeretném tudni, te miért nem?

2016. jan. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Valaki!

Ő biztos szarevő! :D Még a gondolatától is felfordul a gyomrom és rám jön a hányinger. Nem ép elméjű az ilyen. A széklet, amellett hogy visszataszító, még fertőzést is okoz.

2016. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
És pont az ilyen okok miatt kérdezem, hogy ebbe mi az izgató? :D Tényleg a gondolata is undorító.
2016. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Számomra is az volt régen, de egyre több ehhez hasonló videót néztem (kövi kommentben link) és rájöttem, hogy a nők sz@rás közben a legszebbek, meg bármikor amikor hasonló ösztönös dolgokat csinálnak. Talán véletlen, hogy Van Gogh-ot is megragadta a látvány és festette le ?
2016. jan. 2. 00:38
 19/37 A kérdező kommentje:
2016. jan. 2. 00:38
 20/37 A kérdező kommentje:
Valamint az alárendelt szerep is izgat, pl. örűlnék, ha mondjuk megkötöznének és úgy eresztenék rám. De a számba nem, s utána rögtön fertőtleníteném maga, a fertőzések miatt.
2016. jan. 2. 00:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!