Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti 1 milliárdért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti 1 milliárdért benne lennétek a kaki, pisi szexben?

Figyelt kérdés
A kikötés, hogy minimum 45 percig kéne mennie...

2016. jan. 1. 23:31
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Rá se megyek a linkre.

SAJNOS már találkoztam ezzel az oldallal.

Most így elképzeltem :P :

- Na és hol volt az első randi?

- Egy nyilvános wc-ben.


Milyen romantikus...

2016. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire izgatnak ezek a beteg gondolatok, keress hozzá alkalmas partnert. De garantálom hogy, össze-vissza fogod hányni magad. :D

Ez olyan dolog, láttam már sajnos, jó pár hullát, balesetből kifolyólag, több naposat-heteset. Amíg csak látod, addig még csak-csak tartod magad. De amikor már a szagát is megérzed, felfordul a gyomrod is, olyan hányinger jön rád. Irtózatos nehéz visszatartani.

2016. jan. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki a saját sz*rától is öklendezik...nem hogy még másé...
2016. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Nos diák munkaként dolgoztam már takarítóként áruházban... Az ottani mosdókban sokkal durvább dolgok találhatóak mint a z interneten bárhol :D Amúgy nem olyan vagyok, hogy teljesítsem az ilyesmi vágyaimat, tudom 99% hogy nem találnék alkalmas partnert. Főleg, hogy az sem mind1, hogy hogy néz ki, meg a legjobb lenne ezt olyannal akivel kölcsönösen szeretjük egymást.
2016. jan. 2. 01:00
 25/37 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy nem, az hazudik. Az emberek pénzéhesek és bármit megtesznek érte.

De én akkorsem :D

2016. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
nincs is annál szebb, mint amikor valaki annyira szeret, hogy lesz...r
2016. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
26" Ez nagyon mélyen szántó, és elgondolkodtató volt!
2016. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

27

Én is igen büszke vagyok magamra. :)

2016. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Jocccc válasza:
83%
Én ugyan fiú vagyok,de ennyi pénzért leszarhatnának.Azta mennyi állszent ember,amit írtok azt el is hiszitek,azt a mocskos miről is beszélünk 45 percig kellene kakiszexelni 1 MILLIÁRDÉRT,ugy látom nagyon nagyon sokan nem tudnak számolni,és csak magukra gondolnak és azt is bután,szerintetek ennyi pénzböl hány generáció felnől munka nélkül.Mondjuk ennyit senki nem fizetne ilyen marhaságra,de ha igen akkor mindenki belemenne és ez 100%,nem kell az állszent duma,nem hogy ennyiért a többség 1-3millió ért is,ugyanis a PÉNZ nek nagy hatalma van.Na erről ennyit.
2016. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
88%
1 milliárdért? egy gorillával is!
2016. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!