Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit lehetne tenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehetne tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Tehát van egy férfi ,aki nagyon tettszik. Eleinte csak szexuális vonzódást éreztem iránta. Mióta visszajött külföldről,ugyanis 1 évig nem láttam őt ,újra előtörtek bennem az érzések úgy ,mint régen.Csak most kicsit másképp , hát szerelmes lettem belé. Jóban vagyunk , ő is kedvel engem. Egyszerűen nem tudok mit csinálni ezzel az érzéssel.

Egy a gond, hogy neki családja van. Én hülye meg szerelmes lettem belé.

Szerintetek mit csináljak most?

Gondoltam arra ,hogy elmondom neki ezt az egészet,hogy mit érzek iránta ,mit gondolok róla.Mert már nem bírom.

Szerintetek mit szólna,ha elmondanám neki?

Komolyakat,köszi!


2016. jan. 12. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
elengedni...
2016. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt könnyű mondani
2016. jan. 12. 14:01
 3/13 CptTomato ***** válasza:
Bármit csinálsz ne mond el neki... hacsak nem akarsz te lenni aki miatt tönkre megy a családja.
2016. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nem tudom mit szólna. Én kedvesen elmesélném neked, hogy mindennél jobban szeretem a feleségem.
2016. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Keress mást! Rengeteg férfi van még a világon!
2016. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nő létemre soha az életben el nem mondanám neki. Ha nem lenne senkije, akkor oké, de egy családot szétdúlni miatta? Főleg ha még gyereke is van... szégyellném magam, mint a bűn!

Elhiszem, hogy érzelmek meg minden, de ez rohadt dolog! Főleg, hogy lehet, hogy ajtót mutat neked, mert tényleg szereti a családját!

2016. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, tönkre akarod b@xni a családját?
2016. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem akarom tönkre tenni,de arról sem tehetek ,hogy pont belé lettem szerelmes. Mert nem akartam , hogy ez legyen próbáltam ellene tenni,de nem tudtam.

És tudom,hogy nem csalná meg a feleségét,mert mondta. De akkor is szeretem és szar érzés ezért akarok megkönnyebbülni és elmondani neki.

2016. jan. 12. 14:27
 9/13 anonim ***** válasza:
és mi lenne ha elmondanád neki? Semmi.
2016. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom én se. Azért kérdezem

Hogy szerintetek mit szólna hozzá?

2016. jan. 12. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!