Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit lehetne tenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehetne tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Tehát van egy férfi ,aki nagyon tettszik. Eleinte csak szexuális vonzódást éreztem iránta. Mióta visszajött külföldről,ugyanis 1 évig nem láttam őt ,újra előtörtek bennem az érzések úgy ,mint régen.Csak most kicsit másképp , hát szerelmes lettem belé. Jóban vagyunk , ő is kedvel engem. Egyszerűen nem tudok mit csinálni ezzel az érzéssel.

Egy a gond, hogy neki családja van. Én hülye meg szerelmes lettem belé.

Szerintetek mit csináljak most?

Gondoltam arra ,hogy elmondom neki ezt az egészet,hogy mit érzek iránta ,mit gondolok róla.Mert már nem bírom.

Szerintetek mit szólna,ha elmondanám neki?

Komolyakat,köszi!


2016. jan. 12. 13:58
1 2
 11/13 CptTomato ***** válasza:
Önző vagy ha mindenáron elakarod mondani neki....vegyél egy nagy levegőt és ha másképp nem megy keress valakit aki elfeledteti.
2016. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ha önző lennék ,akkor már lett volna lehetőségem,hogy rámásszak,amikor kettesben voltunk ,de mégse tettem meg önző lennék tényleg?

Csak megfordult a fejembe ,hogy mi lenne ha megtudná? Arról viszont tényleg nem tehetek,hogy pont belé lettem szerelmes

2016. jan. 12. 15:16
 13/13 anonim ***** válasza:

Elegen válaszoltak h merlegelni tudd a helyzetet. Akármit csinálsz ne azzal mentegetőzz a vegen majd h "tehetek róla h szerelmes lettem belé?" Mert ez nem kifogas, ettől nem fog senki sem megsajnalni és melléd állni ha ilyen "indokkal" elmondod neki.


Ha elakarod felejteni törölj mindent ami rá emlékeztet. Ha kell hozz letre ujj facebook profilt és jelöld be ujra a haverjaid kiveve őt. Ha "zaklatna" sokaig miért kerülöd megirod neki röviden h vegre megertse és lekopjon. De ne erzelgősen ird meg, csak szimplan. Ha nem kopik le, onnantól az ő döntése. Bar lehet h akkor kihasználna, üres igeretek stb csakhogy neha más ágyaban is legyen, te meg elpocsekolod az eleted arra akit soha nem kapnál meg.

2016. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!