Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kellemetlen helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kellemetlen helyzetben vagyok otletek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiuval meg nyaron! Azota egyre tobbet beszeltunk talalkozgatunk nagyon kijottunk egymassal de nem annyira az esetem viszont olyan belsoje van hogy nagyon megszerettem es o is engem. Tenyleg szerelmes vagyok sosem ereztem meg ilyen erzest! Viszont hetfon bemutatott apjanak mert vele el anyuja sajnos meghalt. De en apujat ismertem es apuja is engem.. kb ket eve kavartam vele szexeltunk is... es zavarba jottunk mindketten amikor meglattuk egymast a pasim apjaval.. de a pasim semmit sem tud es nem is sejt semmit! Mit tegyek? 22/L
2016. jan. 13. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Az ég világon semmit. Ha ezt elmondod neki akkor vége a kapcsolatotoknak. Szóval ez a titok a sírba száll veled.



25F


Ha felnőtt intelligens ember vagy akkor ezt a helyzetet meg fogod tanulni kezelni.

Nyugi.

2016. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondd el az igazat,vége lesz a kapcsolatnak,de akkor is ezt kellene tenned.Ezt nem most szúrtad el hanem akkor amikor lefeküdtél az apjával.
2016. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2-es ez baromság. Miért ne feküdhetett volna le vele? Honnan tudhatta, hogy később majd az ő fiával fog megismerkedni akit akkor nem is ismert?


Nem kell elmondanod. Vagy esetleg beszéld meg ezt az apjával is.

2016. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ketelyek kozott vagyok.. komolyan nem tudom mi lenne a helyes! Az a kemeny, hogy nem vagyok egy mai ribi csaj mert egesz eletembe 3 pasival voltam csak! A mostani pasimmal sajnos az apjaval meg a regi baratommal es ennyi:( ha elmondom a pasim tuti dob es abba komolyan megorulnek viszont igy meg ugy erzem at van vagva:(
2016. jan. 13. 16:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj apucival,hogy tartsátok titokban. Aztán max megzsarol. Ennyit tudsz tenni. Vagy elmondod őszintén a palidnak a dolgot.

És ki a jobb apuci vagy a fia?

2016. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne mondd, hogy nyár óta csak most derült ki, hogy ki az apja... Erősen kamuszagú a sztori.
2016. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy gyötör a dolog, de ezt inkább ne mond el a pasidnak. Főleg ne a kapcsolat elején ahol a bizalom még nem 100%. Ezzel az apa fia kapcsolatot is szétrombolod.


Egy marha nagy hülyeség az, hogy a kapcsolat a 100% őszinteségről szól. Van amit nem szabad és nem is kell megostani a párunkkal.

Ez nem a te hibád, nem csaltad meg, a múltadon nem változtathataz. Nem kell róla tudnia.

2016. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy tönkre menne a kapcsolatod és ezt nem szeretnéd. Nagyon rossz helyzetben vagy mindenképpen. De abba is gondolj bele, hogy képes lennél-e egy egész életet hazugságban leélni? Vagy titkolózva? Ha kis kaland lenne Neked ez a srác, akkor azt mondanám, hogy egye fene, titkold el és érezd jól vele addig magad, ameddig lehet. Így viszont, ha tényleg szereted és akár életed párjaként is el tudod képzelni, akkor bármilyen nehéz is, szerintem el kell mondanod Neki. Az is lehet, hogy szakít, de egy kis idő után belátja, hogy nem tudhattad előre, hogy az apja után, vele is meg fogsz ismerkedni és akár ki is békülhettek. Vagy alapból megérti az elején, bár nem fogja mosolyogva fogadni.
2016. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne hallgass azokra, akik azt mondják, el kell mondani. Ez egy romantikus filmekből ismert tévedés. Ha elmondod, az lehet, hogy megkönnyebbülsz de: tönkremegy az apa fia kapcsolat, tönkremegy a barátoddal való kapcsolat, ez csak pusztulást okoz.

Igen lelkiismeret furdalásod van, de az elmúlik majd. Nem tudhattad senki nem tudta mit hoz a jövő.

Az viszont tudható, ha elmondod az senkinek sem lesz jó!

2016. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igazából Neked kell eldönteni, mérlegelni. Mi mondhatunk itt bármit, egyféle választ sose fogsz kapni... Én is csak abból indulok ki, hogy tudom a jelenlegi párommal szeretném leélni az életemet, más lehetőséget el se tudnék képzelni. Ha velem ilyen történt volna, belebolondulnék abba, hogy hazudjak annak életem végéig, akit a világon a legjobban szeretek. Azért írtam, hogy mérlegelj, hogy Te hogy tudnád végigvinni ezt az életeden, ha persze úgy gondolod, hogy Ő lehet az igazi Neked. Mi lesz akkor, ha nem mondod el és később valahogy mégis kiderül... stb. Próbáld meg végigvenni minden lehetőséget. Persze az élet felülírja azt, amit Te fejben kigondolsz, de talán segíthet meghozni a döntést. :) Kitartás!! 8-as voltam.
2016. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!