Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kellemetlen helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kellemetlen helyzetben vagyok otletek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiuval meg nyaron! Azota egyre tobbet beszeltunk talalkozgatunk nagyon kijottunk egymassal de nem annyira az esetem viszont olyan belsoje van hogy nagyon megszerettem es o is engem. Tenyleg szerelmes vagyok sosem ereztem meg ilyen erzest! Viszont hetfon bemutatott apjanak mert vele el anyuja sajnos meghalt. De en apujat ismertem es apuja is engem.. kb ket eve kavartam vele szexeltunk is... es zavarba jottunk mindketten amikor meglattuk egymast a pasim apjaval.. de a pasim semmit sem tud es nem is sejt semmit! Mit tegyek? 22/L
2016. jan. 13. 16:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez már a te sarad. Előbb-utóbb kiderül.
2016. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jobb, ha szakítasz. Enélkül csak megmarad a feszültség folyamatosan és te is meg az apja is őrlődtök, később meg kiderül és akkor meg abból lesz gáz... ha kilépsz most, akkor még mindig a legjobban jársz az összes lehetőség közül.
2016. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!