Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez a felületes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a felületes ismerkedés a kapcsolat elején? Én is tudom, hogy ezek ilyen próba körök, a másik is tudja. Miért nem lehetne egyből a szexre térni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Valóban ez a kérdésem.Jársz egy lánnyal/nővel,és így kell csinálni.A helyett,hogy azt mondanám ,figyel kívánlak ! Te is ?! Ilyenkor ha azt mondaná igen,akkor lehetne már a szexre térni.És ha az is jó akkor minden jól fog menni.De e-helyett,hetekig,vagy hónapokig megyen ez a felületes dolog.

2016. jan. 24. 17:27
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

37éves LÓ vagyok :) Kellene már egy normális kapcsolat.



(1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990)


A Lovak hiúak, szeretnek feltûnést kelteni. Ha belépnek valahova, rögtön magukra vonják a figyelmet és a többiek mellékszereplõkké válnak. Hajlamosak fejjel menni a falnak. Ilyenkor nem segít a jó tanács. A Ló mindig azt teszi, amit jónak lát. Spontán elhatározásaikkal kétségbe ejtik partnerüket. Olykor nagyképûek, de ez közkedveltségüket nem csökkenti. Gyakran megrészegülnek saját hatalmuktól, sikerüktõl. Talpraesettek kifelé nagy öntudatot mutatnak és határozottak, befelé nagyon is tisztában vannak gyengéikkel, és ez bizonytalanná teheti õket. Mindig szükségük van a biztos otthonra, a szeretõ partnerre. Szenvedélyes szeretõk. A szerelem fontos szerepet játszik az életükben. Szerelembõl a legnagyobb ostobaságokra is képesek. De elhatározásuktól ekkor sem lehet eltéríteni õket. A Ló nem hû. Amilyen gyorsan fellángol a szerelme, olyan gyorsan le is lohad. Szereti a szabadságot és a függetlenséget. Ez már gyerekkorában is észrevehetõ. Nem kedvelik, ha le akarják kötni vagy be akarják zárni õket. Óriási, szinte kimeríthetetlen energiával rendelkeznek.


Szívesen utaznak, légszívesebben társaságban. Nem érzik jól magukat egyedül. Nem szívesen maradnak meg egy helyen. Nyugtalanok, s türelmetlenségük miatt nem képesek egy tájat, egy országot igazán élvezni. A négy fal között, otthon ülni a legborzalmasabb gondolat a Ló számára. A Ló-nõk szívesebben vesznek, mint sütnek süteményt, hiszen a boltban olyan jókat lehet fecsegni! A Ló-nõ mindig követi a legújabb divatot. Általában karcsú és jó megjelenésû. Ért hozzá, hogy férfi nélkül is érvényesüljön. Már tizenéves korában is saját útját járja a Ló-lány. Szoros kapcsolatra ifjú éveiben nem törekszik. A Ló-nõknek nagyok az igényeik, nincs könnyû dolga annak a férfinak, aki elveszi õket feleségül. Folyton folyvást a saját akaratukkal akarják érvényre juttatni a szerelemben is. A válási. arány közöttük igen magas.


A Lovak szokatlan vidámsággal vannak megáldva csodálatosan tudnak szórakoztatni. Ha még meg is dicsérik õket, csúcsteljesítményre képesek. Középkoruk felé a legvadabb Lovak is lecsitulnak, lendületük is alábbhagy. A nagy láng takarékon ég tovább. Lehiggadnak, kiegyensúlyozottabbak, elégedettebbek lesznek. Gyakran életmûvésszé válnak.


Minden hatvanadik évben születik a "Tûzló". Azok a "Tûzlovak", akik ma élnek, 1906-ban vagy 1966-ban látták meg a napvilágot. A "Tûzlovak" nem átlagemberek. Nem köznapi módon élnek, sokra viszik, nagy mû-vészek, politikusok lesznek, de akad olyán is, aki tönkreteszi önmagát és családját. Visszatérve a "normális" Lovakhoz: pénzügyekben szinte hatodik érzékkel rendelkeznek. Anyagi helyzetük miatt nem kell aggódni.

2016. jan. 24. 17:47
 12/24 Noblesse Oblige ***** válasza:
72%
Én meg egy 26 éves EMBER! Pacsi! :)
2016. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Én is le akartam írni hogy a bizalomnak meg kell teremtődnie, kiismernie és megtudnia róla dolgokat.


De nem írtam.


Azon nevettem hogy jött egy válaszoló a sok millió ellenérv közül és máris el van döntve a vita.... Hogy neked van igazad mert 1 ember is ezen a véleményen van.

2016. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Hirtelen beleszeretek egy nőbe,de nem bírok várni,és ráadásul tudom hogy többen csapják neki a szelet.El megyen így feleslegesen 2-3hónap,és mondjuk a lány egy tégla az ágyban...Vagy mondsjuk nem olyan a szexuális étvágya mint nekem...És akkor nekem kelél mondanom,hogy szép vagy aranyos vagy de én minden este kétszer meg akarlak répázni. És erre ő azt mondja hogy neki heti egy elég...
2016. jan. 24. 17:59
 15/24 A kérdező kommentje:
Ha a kapcsolat legelején nem is lenne szex,de legalább lenne valami mérce vagy teszt bármi amivel előrre tudom,hogy mi vár rám,akkor eldönthetem,hogy vele,vagy nélküle.De ez ilyen 2-3hónap.Magyarán 1évben 5-6nő.Közben meg elég lenne 1 !
2016. jan. 24. 18:01
 16/24 A kérdező kommentje:
Pont ma beszéltem egy ilyennel aki lehetne tartós kapcsolat is.De még várni kell.És tudom,hogy ugyanazt a játszmát kezdtük el mint az előzőkkel.Helló ! Helló ! Telefon szám csere.Kis cicázás,és most itthon vagyok.
2016. jan. 24. 18:04
 17/24 A kérdező kommentje:
Közben meg lehetnék nála is.Csak nem akartam elrontani azzal hogy lerohanom...Pont az esetem.Barna hej,barna szem gazella alkat wauu olyan mint Winona Ryder.
2016. jan. 24. 18:06
 18/24 A kérdező kommentje:
javítás: barna haj (és nem héj)
2016. jan. 24. 18:07
 19/24 Noblesse Oblige ***** válasza:

Olyan tekintetben tényleg hasznos lenne, ha az elején tisztázódna, hogy kinek mik az ágybéli igényei, így nem lenne az, hogy a lány csak pislog mikor a barátja veszi elő a korbácsot... Ha mindenkin látszódna a perverziója, fétise, akkor választhatnánk olyat akivel összeillünk ezen a téren is.


Ellenben egyik barátnőmmel esett meg, hogy ő 4 pasi után teljesen meg volt róla győződve, hogy heti 2x szex az neki bőven elég és annál többet nem is kíván. A mostani férjével, meg szíve szerint napi 2x bújna ágyba. Szóval nem lehet nagyon a szexuális mennyiséget belőni sem. És csak a szexre alapozni egy kapcsolatot az csak fél siker. Ha emberileg nem passzoltok az ugyanúgy bukta.

2016. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%
Bírom amikor a férfiak írnak a nők nevében. Írjátok azt, hogy pár nőnek vagy a nők nagy részének, de ne jelentsétek már ki, hogy minden nőnek. Nekem semmi szükségem sincs a szexhez a kötődéshez vagy a bizalomhoz.
2016. jan. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!