Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket ez zavar?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket ez zavar? Részletek az alvégen.

Figyelt kérdés
Titeket zavar ha egy fiú nem veszi le a pólót szex közben? Nem xxxl-es monstrumról beszélek hanem egy M méretűről ami kissé feszül a testen (én mindig ilyet hordok) Leszögezem,hogy nem vagyok 75 éves,nincs sörhasam,másodfokú égési sérülésem,nem rothad a testem ecetera,ecetera,ecetera... Volt akit zavart de a többségét nem. Nyáron inkább belerohadok de így szeretném tovább folytatni a szexet.

#test #szex...
2016. jan. 25. 17:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
engem zavarna, nagyon is
2016. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Igen, zavar, mivel imádom a pasi mellkasát simogatni, karmolni.
2016. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna.

Miért nem akarod levenni?

2016. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Engem is zavar.

Én párom sem szereti levenni, pedig ő is m-es méretet hord..

2016. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#3


Jómagam sem tudom,mindig így szexeltem. A volt barátnőmet egyáltalán nem zavarta. Sőt,én sem várom el,hogy a nő is levegye. Mielőtt megkérdezné valaki a zoknit leszoktam. Lehet beteges?

2016. jan. 25. 18:14
 6/22 anonim ***** válasza:
És nem is akarod kipróbálni póló nélkül?
2016. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Eljátszottam a gondolattal,lehet egyszer megvalósítom. De mint írtam semmi probléma nincs a póló alatt amit szégyelnem kellene,így szoktam hozzá.
2016. jan. 25. 18:27
 8/22 A kérdező kommentje:
Jah,és nem vagyok 150kg-os mozgó büfé (72kg vagyok) Se szőrős,izomagyú vadállat. Gondolom ez akkor valami betegség vagy nem is tudom,hogy fogalmazzak.
2016. jan. 25. 18:39
 9/22 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, mert a látvány is hiányozna, és azt az az érzést is nagyon szeretem, ahogy a párom mellkasa az én meztelen felsőtestemhez ér.
2016. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én meg nőként a cipőt nem vagyok hajlandó levenni, szerintem nem is szexeltem még magassarkú nélkül. Szeretem ha van rajtam valami mindig, combfix, harisnyatartó vagy akár egy nagyobb nyaklánc, stb. Engem nem zavarna.
2016. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!