Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket ez zavar?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket ez zavar? Részletek az alvégen.

Figyelt kérdés
Titeket zavar ha egy fiú nem veszi le a pólót szex közben? Nem xxxl-es monstrumról beszélek hanem egy M méretűről ami kissé feszül a testen (én mindig ilyet hordok) Leszögezem,hogy nem vagyok 75 éves,nincs sörhasam,másodfokú égési sérülésem,nem rothad a testem ecetera,ecetera,ecetera... Volt akit zavart de a többségét nem. Nyáron inkább belerohadok de így szeretném tovább folytatni a szexet.

#test #szex...
2016. jan. 25. 17:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Szinte mindenki elítélt ezért itt. Epic Fail..."


Végigolvastam a hozzászólásokat, és szerintem senki nem ítélt el ezért a szokásodért, legfeljebb őszintén leírta, hogy őt nő létére zavarná, hiányérzete lenne, kevésbé élvezné így a szexet, esetleg nem is tudná ezt tartósan elfogadni egy kapcsolatban.


Ezt szerintem nagyon más, mint hogy elítélne érte bárki is.


Azt meg neked kell tudni, hogy te elfogadod-e, hogy bizonyos értelemben egy olyan szokás, vagy kényszeres cselekvés rabja maradsz örökre, aminek te magad sem érted az okát, amire te magad sem tudsz semmiféle racionális magyarázattal szolgálni, és amiről elismered, hogy ennek ellenére nem tudsz felette kontrollt gyakorolni, és bízol benne, hogy találsz olyan partnert, aki ezzel együtt szeret és elfogad, és akit ez nem, vagy nem túlságosan zavar szex közben (mert nyilván van ilyen nő is), vagy megpróbálod feltárni, megérteni az okát, a hátterét, (jó eséllyel valamifajta tudatalatti okát), ha egyedül nem megy, esetleg valamifajta terápiás segítséggel - feltéve persze, ha egyáltalán akarsz ezen változtatni.

2016. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy zavarna valamelyest, de hozzá tudnék szokni.


Esetleg olyan köztes megoldás nem lehetséges, hogy felveszel egy lazább inget, és nem gombolod be?

2018. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!