Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Két éves kapcsolat alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éves kapcsolat alatt egyszer sem sikerült élveznem mit tegyek? 18\L

Figyelt kérdés
A páromnak nincs ilyen gondja, neki az első alkalomtól kezdve sikerült.
2016. jan. 27. 20:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

nyilván,mert férfi. ott kicsit könnyebben megy.

nekem se sikerült,pedig jó pár éve élek nemi életet.

2016. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Enny info alapjan szerinted mit lehet mondani?

A leggyakoribb ok az szokott lenni ha aggodsz a kulsod, teljesitmenyed, terhesseg vagy barmi mas miatt mashol jar az eszed, vagy feszult vagy.

2016. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
szakíts. ő téged nem tud kielégíteni, ha nem tűnt volna még fel.
2016. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
#3, es addig probalgassa a fiukat amig valamelyik ki nem elegeti?
2016. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom elengedni magam de nem tudom miért. Pedig szeretem és maximálisan bízok benne. Ő nekem az első.
2016. jan. 27. 21:33
 6/29 anonim ***** válasza:

A barátod balfax,már ne haragudj.

Próbálkozzon akkor orálisan,vagy kézzel.

Úgysem megy?

2016. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Úgy soha nem csinálta
2016. jan. 27. 21:36
 8/29 anonim ***** válasza:
Na még egy tipikus "férfi". Persze azt gondolom elvárja, hogy te mindent megtegyél neki.
2016. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
100%
Sziasztok na akkor jöjjön egy válasz pasitól is aki ilyen helyzetben van, nem nem én nem tudok elélvezni, hanem a barátnőm. 8 éve vegyunk együtt, és nem tud elélvezni, ezt ne úgy képzeljétek el hogy sehogy, orálisan eltud. De szex alatt nem, számos videót, olvasmányt olvastam el Én hogy tudjak segíteni neki, vagy hogy lássam mit csinálok rosszúl mert mi pasik hajalmosak vagyunk azt hinni, hogy mindent tökéletesen csinálunk. Viszont rá jöttem hogy egy fabatkát sem ér semmi, hiába nézek ilyen meg olyan technikákat stb. A probléma az, hogy a barátnőmet ez nem érdekli, Én meg ki vagyok hogy neki ez ennyire nem számít, csalódott, elkönyvelte, hogy neki ez nem megy és kész. A lányoknál ez egy tanulható folyamat, míg mi pasik reflex szerűen élvezünk. Így lett ez össze rakva. Mondanom sem kell, hogy így mennyire rossz a szex számomra is. Megpróbálom cserébe máshogyan kielégíteni és kompenzálni, sajnos ez így nehéz, hiába próbálok beszélni vele, nem eröltetni csak hogy élvezze, mondja el hogy a jobb, mit rontok el mondja el nyugodtan. Szóval kedves kérdező ne hagyd magad, beszélj mindenről. Izgasd magad elötte, mutasd meg neki hogy neked mia jó, nézze hogy mire hogyan reagál a tested, hát ha tanúl belőle. Te emg élvezd hogy kicsit taníthatod így ellazulsz, és lassan felfedezitek egymást. Remélem neked sikerül és nem adod fel, mint az Én párom, hidd el nem lesz úgy boldog meletted egyetlen pasi sem.
2016. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy soha nem csinálta?:O

Csak megdug,neki jó,téged meg lexar.

Figyelj Drága,ha lenne bicska a zsebembe,már kinyílt volna.

Honnan szedtél össze egy ilyen önző,senkiházi nyomorultat?

Mondanám azonnal hagyd ott,de nem akarok csípőből ítélkezni,pedig lehet kellene.

Hogyan van nálatok az előjáték,lexopod,közben megujjazod magad,utána megdug?

Nem értem.

Csodálkozol,hogy nem volt még orgazmusod?

Hogy bírod,egy ilyen önző barom mellett?

Mert kedves,meg...bla...bla...bla.

Fel tud egyáltalán izgatni?

Nagyon sürgősen változtassatok,"csapj az asztalra".

Elhűlve olvasom az ilyen kérdéseket,már ne haragudj,mintha a ku#vája lennél,bocsánat,erre nincs jobb szó.

2016. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!