Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondanátok el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok el hogy legyen vége ha még mindig szeretitek egymást?

Figyelt kérdés
Nincsenek gondjaink de nem lehet azt mondani hogy jó a kapcsolatunk. Nagyon szeretem őt éa tudom hogy ő is viszont szeret de hogy mondjam el neki hogy csak racionális okokból akarom hogy vége legyen, jobb előbb mint utóbb nagyobbat pofára esni. 3,5 éve vagyunk együtt és kb 1 éve lakok nála. Nem érzek mást mint az elején csak egyszerűen felnőttem és másként látom már az életet.

2016. jan. 26. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha szeretitek egymást, ne szakíts vele, a dolgokon lehet együtt is változtatni, ha mindkét fél hajlandó rá. Ha nem érzel mást, mint az elején, akkor mi értelme lenne véget vetni a dolognak? Csak annyit érnél el vele, hogy iszonyatosan szenvednétek mind a ketten, és később megbánnád. Meg mindenkiben őt keresnéd, biztos, hogy ez megérni racionális okokból?
2016. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Költőnő? ***** válasza:
mi az, amit ennyire nem lehet megoldani? Tudnál írni konkrét példát?
2016. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, valami konkrétum nem ártana, pontosan mivel van bajod.
2016. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hobbi: nem birja elviselni az enyémet, én nem szeretem az övét

Azt gondolja hogy a nőt a konyhába s takaritani teremtették, én karriert, jó munkát akarok, ő családot (persze én is akarok családot de nem olyan áron hogy feladjam a karrierem)

Szex: o egyre tobbet akar ami nekem már túl lép a határaimon

Szerinte kövér vagyok (162/60kg) és ezt folyamatosan mondja

Tetoválást szeretnék, nem engedi...

Féltékeny, egyáltalán nem bizik meg bennem - én vakon megbizom benne.

Szerinte az iroasztal mellett nem lehet elfáradni, úgy hogy ne dumáljak

Én szeretem a biztonságot, stabilitást - ő egy hátizsákkal nekivágna a magyvilágnak

2016. jan. 26. 14:16
 5/10 anonim ***** válasza:
ez nem szerelem! elköltözöl,szia,vége van mentem,minden jót!
2016. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
ez nem párkapcsolat, hanem degradáló rabszolgatartás. Mindenen lehetne változtatni, de ha csak mketten akarjátok. Ez így a jelenlegi formában csak időpocsékolás
2016. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Es hogy mondanad meg neki hogy legyen vege ugy hogy meg ertse hogy miert? Ezek a dolgok nekem fontosak hogy egy kapcsolat jol mukodjon, neki nem...
2016. jan. 26. 14:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy már nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, hiába szereted, de nem lehetsz önmagad és ennek így semmi értelme.


Tényleg, mi lesz, ha aláadod magad az akaratának, feladod a karriered, stb., aztán néhány év múlva mégis úgy gondolja, hogy nem kellesz neki, akkorra pedig már mindent elveszítesz, ami fontos volt az életedben?

2016. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az utolso jol mondja, nem erzed jol magad, nem lehetsz onmagad. Abszolut igazad van, mellette nem tudsz kiteljesedni, pedig az egy nagyon fontos celja az embernek. Raadasul nem becsul meg, nem bizik benned..ezek fontos alapkovei egy kapcsolatnak.
2016. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Költőnő? ***** válasza:
drágám, egyoldalú a kapcsolatunk, nem vagyok boldog. Szeretnék az lenni, de úgy tűnik, együtt nem tudunk azok lenni.
2016. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!