Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi baja van a nőknek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van a nőknek?

Figyelt kérdés

Amíg nem volt bnőm le se tojtak,de konkrétan gyakorlatilag levegőnek néztek.

Most,h bnőm van írogatnak nekem ,szexuális utalásokat kapok,kacérkodnak velem...


2016. jan. 28. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Szia.

Biztos jó hatással van rád a jelenlegi barátnőd :-) Kiegyensúlyozottabb,magabiztosabb vagy,boldogabbnak "tűnhetsz" és biztos sokszor mosolyogsz is,mint amikor szingli voltál és sokkal vonzóbb is lettél ezektől a tulajdonságoktól. (szerintem) 28/N

2016. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Hát ilyen ez..elcseszett egy világban élünk.

Annyit tehetsz, hogy nem kursz félre, és a barátnőddel maradsz. Hülye egy helyzet.

2016. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Irigyellek erte...
2016. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Ez mindig így van, az önbizalom vonzóvá tesz, vagy az, hogy egy másik nő neművel látnak.

Még régen középiskolai ballagásom körül volt, hogy a nővéremmel mentem valahova és a buszon 3 irányból próbáltak egyszerre flörtölni, azt hittem lefordulok a székről.

Mondjuk új hajat vágattam, meg elég jó kedvem is volt.

2016. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy első írta így van.

Az össz. kisugárzás a legfontosabb , ha kiegyensúlyozottabb vagy, lelked boldogabb, magabiztosabb vagy, stb. az megjelenik a tekintetedben, viselkedésedben.

2016. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Meg van pár ri.banc, akinek az a hobbija, hogy elszedi a másik csajtól a pasiját, aztán dobja.

Mert annyira jó poén ezzel megalázni a másik nőt...

2016. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

"Mert annyira jó poén ezzel megalázni a másik nőt..."


nem poénból csinálják, hanem mert kihívásnak tekintik elhoditani egy foglalt pasit.

2016. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem vettem észre... :D Biztos velem van a gond... :D
2016. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a szingli pasi azért szingli mert béna és nem veszik észre


a foglalt pasi azért foglalt mert tud valamit, jók az adottságai, jól kommunikál az emberekkel stb....


tehát egyértelmű, hogy a nők amiatt gerjednek a foglalt pasikra mert tudhatják hogy azok képesek megadni a nőnek ezt-azt, és ezt ők is élvezni akarják, így nekik is a másiké kell.... a remeték pedig max lelkiszemetesnek meg retikül megörzőnek lesznek jók a női wc előtt

2016. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!