Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok és még nem volt nőm mert csúnya vagyok. Kezdjek el prostizni?

Figyelt kérdés
Más opció nem nagyon van. Milliomos se vagyok szóval nem tapadnak a nők.
2016. jan. 30. 17:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha arra gyúrsz, hogy szánalomból majd lefekszenek veled nagyot tévedsz.

Amúgy van opció. Legyél homi. Hátha a pasiknál sikeresebb leszel.

2016. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
7. Fejezd már be te elmebeteg. A lakásos prostikról meg annyit, hogyha mindennap másikhoz mennél, másfél év alatt sem dugnád meg az összeset. Nagy a konkurencia ezért nem válogathatnak.
2016. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
7%
9: Ne írj már ilyen dolgokat. Látszik, hogy te sem csúnya férfi vagy. Egy csúnya férfinek lehet bármilyen pozitív életszemlélete, soha egy nőnek sem fog kelleni, pont azért mert ronda. Ezt tapasztalatból tudom, hiszen alacsony és ocsmány férfiként a nők még csak szóba sem állnak velem.
2016. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Asszem 9-esnek van igaza. Add lejjebb az elvárásaidat, és akkor sikerülni fog.
2016. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
83%
Személyes tapasztalatból mondom, kezdj el prostizni nyugodtan! Lehetőleg próbálj ki minél több lányt, és ne csak kefélni menj, hanem beszélgess velük minél többet. fejleszd magad mellette szexben is, kinézetben is. meglátod 1 év alatt megjön majd az önbizalmad. Ki kell törnöd abból a szarból amiben élsz!! Csak bátran hajrá!!
2016. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Prostiz
2016. márc. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!