Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párommal valami nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal valami nincs rendben, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyok együtt a párommal, az első hónapban minden rendben volt, de az utóbbi időben megváltozott a nemi életünk, konkrétan alig van (heti 1 jó esetben). Tudni kell róla, hogy előttem jó másfél évvel volt egy több mint 5 évig tartó kapcsolata egy hűtlen, elmebeteg emberrel (nem ragoznám, tényleg nagyon beteg). A kapcsolatuk utolsó éveiben úgy szeretkezett a fickóval, hogy sírt közben és undorodott az egésztől. Azután, hogy elhagyta őt nem is akart senkit évekig, aztán találkoztunk és egymásba szerettünk, mondhatni megtört a jég. Kérdeztem többször tőle mi a baj, de nem kapok őszinte választ. Állítása szerint velem sincs baja, ebben én nem vagyok olyan biztos. Ami tény, hogy nedvesedik, de szinte képtelen az orgazmusra. Akármit csinálok, akár fejen is állhatok nem bírom elérni, hogy a csúcsra juttassam. Találkoztam már sérült lánnyal, de eddig minden kapcsolatomban sikeres volt a nemi életem az eddigi barátnőimmel, és nem egy volt már. Nincs ötletem, ő nem mondja el mi bántja valójában, nem csal meg, nagyon hűséges típus és azt is tudom, hogy szeret, mert érzem rajta. Én is nagyon szeretem őt, és nem akarom elveszíteni emiatt, megoldást keresek. Találkozott már valaki ilyen emberrel? Valami ötlet?


28F



2016. febr. 5. 23:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Dobd ki a francba. Nem vagy te pszichológus, hogy az elcseszett lelkét helyrehozd.
2016. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók és mindenki aki olvassa. Tapasztalatként megosztom a kapcsolat végkimenetelét. Megfogadtam a jó tanácsokat, de sajna nem sokat értem el vele. Kiderült, hogy hazugságokra épült a kapcsolat, és volt egy 3. személy is akiről eleinte nem tudtam. Így hiábavaló volt a probléma megoldásába fektetett energiám is. Szerencsére nem húzódott sokáig, volt annyi rálátásom a dolgokra, hogy ez még időben kiderüljön. Ha jellemeznem kéne a volt párom akkor egy öntörvényű, érzelmi impotenciában szenvedő emberbek mondanám. Sikerült felvennem a kapcsolatot az előttem lévő barátjával, megtudtam, hogy vele is ugyanezt csinálta, aminek köszönhetően a fiatalember 10 kg-ot fogyott és állandó magas vérnyomással küzdött az utolsó években. Én szerencsére megúsztam egy kis étvágytalansággal +gyomorsav túltengéssel a stresszt ami miatta ért. Egy dolgot tudok tanácsolni mindenkinek aki hasonló cipőben jár, ha hasonló jeleket tapasztaltok akkor jobb hagyni a kapcsolatot, mielőtt megbetegít. Az utóbbi 1 hónapban többször rám lett csapva a kapu amikor beszélgetni próbáltam vele. Simán faképnél hagyott egy köszönés nélkül, amikor próbáltam megbeszélni vele a problémákat. Nem kellett volna eddig se húzni, de legalább nem évek után történt meg, és ez jó. Remélem tudtam segíteni másnak ezzel a tapasztalattal. Köszönöm még egyszer a válaszokat. U.i.: utolsó, igazad volt ;)
2016. márc. 2. 21:01
 13/14 Fish1 ***** válasza:

Wow. Szóval az előző pasijával amikor volt, akkor is félrejárt?

Hát ezek szerint nagy gázok lehetnek a fejében tényleg.

Szerintem mindenképpen jobban jártál, hogy továbbléptél, így megvan az esélyed arra, hogy megtaláld az igazi boldogságot. :) Vond le a következtetéseket és tanulságokat az egész helyzetből és ezáltal lelkileg fejlődni tudsz. :)

Csak pozitívan!

2016. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A 3. személy fizikailag nem volt jelen, de mint kiderült beszélgettek és ennek az állítása szerint "baráti" kapcsolatnak már volt előzménye (együtt alvás ilyesmi). Furcsa is volt olyasmit érezni, mintha nem akarna velem megcsalni valakit... Az volt pasijának az esetét pedig úgy értettem, hogy vele se feküdt le, csak vele ezt közel 2 évig csinálta. Igazából kapcsolaton belüli nemi erőszak sem történt, csak ő nem gondolta, hogy ennek utána fogok járni. Ezért gondolta, hogy tud e mögé bújni, hogy ne kelljen tovább magyarázkodni amiért velem nem akart együtt lenni. De erről akár regényeket is tudnék írni, mert számtalan hazugságon kaptam rajta, de nem látom már értelmét annak se, hogy több időt pazaroljak a témára. Remélem hasznos tapasztalat ez mindazoknak, akik hasonlóan fura helyzetben vannak. Nagy igazság az a mondás, hogy a szerelem nagyon sokszor vak, ezt be kell látni és el kell fogadni.
2016. márc. 3. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!