Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Undorodom magamtól mióta...

Undorodom magamtól mióta meghíztam és egyszerűen nem megy a fogyás. Nagyon szomorú vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

167 cm vagyok és jelenleg 66 kiló. Fél éve még 57 voltam és nem tudom mitől híztam meg így. Mozogni is mozgok napi 1 órát, ügyelek az étkezésemre.

Pl igyekszem minél kevesebb édességet enni, nem is eszek sokat, csak amennyi szükséges, nincsenek falási rohamaim se, mégis kihíztam a régi csinos ruháimat és egy vizilónak érzem magam. Utálok tükörbe nézni és a rokonaim is megjegyzik mindig,hogy mennyire meghíztam. Mit javasoltok?



2013. aug. 28. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pedig nekem teccel.
2013. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha mozogsz és figyelsz a táplálkozásra, nemsokára meglesz az eredmény
2013. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ne add fel. A fogyás nehezen indul be,főleg a lányoknál. Én a kenyeret és a tészta féléket hanyagolom(havonta 1x-2x eszek) Jó sok mozgás kell, a séta nem elég, a futástól van aknek fájnak az izületei, vannak nagyon jó kis tornák a youtube-on, pl a guggolás vagy a burpee gyakorlat nehéz de nagyon égeti a zsírt és jó alakod is lesz. Kicsit számold a kalóriákat, nem kell pontosan csak kb! Erre jó a kalóriabazis.hu.

Nekem 8kg ment le 1 hónap alatt de nem csináltam teljes odaadással csokizgattam is közbe..

Csak kitartás..

2013. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

-guggolás vagy a burpee nem éget zsirt.PONT

-nincs olyan,hogy zsirt éget,és formásit egyszerre.PONT

-ne a kalóriát kell számolni,ahanem a makrotápanyagok arányát. PONT


A kérdezőnek szálkásitó diétára és aerob mozgásra van szüksége. Főként az étrend a fontos.

2013. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Naponta 5x egyél keveset! Reggeliz laktatóan én 100gjoghurtot szoktam enni 10g fintess müzlivel (ennél többet kell de én nem tudok ennél többet).10óraira valamilyen gyümölcsőt vagy cerbonát.Ebédre saláta hússal (hal vagy csirke a legjobb).Uzsonnára megint valami gyümölcsöt.És vacsorárzz meg az is fontos de nem kell sok mondjuk 2tojás és valamilyen zöldséget mellé.Ha betartod a rendszeres étkezést az sokat fog segíteni plusz ne lépd túl a max 1400kcl-t naponta csak ha nem mozogtál többet! A kezdet mindig nehéz de menni fog hajrá ne add fel ne hagy annyiban azt ami neked fontos pár hónap és vissza nyered az alakodat!De ne sürgesd a tested ha tartósan akarsz fogyni akkor adj magadnak 2hónapot minimum!:) Ja és pozitív gondolkodás a legtöbben ott bukják ha arra gondolsz hogy nem megy nem is fog menni ez ilyen!
2013. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Reggel nagyon fontos a fehérje. A jogurtban meg fittnessszeletekben pedig nincs.


-ne a kalóriát kell számolni,ahanem a makrotápanyagok arányát. PONT

2013. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hormonvizsgálat, vércukorvizsgálat esetleg, probléma ha a menszeszed rendszeretelen. Lehet a hízás gyógyszermellékhatás is, ha szedsz valamit.

Nézz inzulinfelszabadulást gátló érted után esetleg, nem elég a kalóriaszámolgatás.

2013. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jah, em tudom mennyi a koffeinfogyasztásod, de az is hízlal, áttéelesen, nullkalóriás tablettábana is, plusz ue. energiaitalok.
2013. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

PONT a guggolástol,kitöréstöl,fekvőtámasztól és a burpee-től leadtam 12kg-t 1 hónap alatt és PONT nekem ne mondja senki h nem lehet mikor most csináltam meg PONT

Kalóriat csak kb számoltam,nem kell tùlzásba vinni..nekem ez vált be.(unokatestvérem személyi edző kanadában az ő programjat csináltam, 9nap mùlva indul a következő 1 hónapos kihívás és már most több mint 100an jelentkeztek, a neve Hybridstrong)


A guggolás kitöréstől hogy nem lesz valakinek jó alakja ez vicc.. erre inkább nem is válaszolok nevetséges FELKIÁLTÓJEL..:)

2013. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Na szakszerűen érvelő vitatársam,ezt olvasd el,aztán várom az érvelésedet! :

[link]


"PONT a guggolástol,kitöréstöl,fekvőtámasztól és a burpee-től leadtam 12kg-t 1 hónap alatt és PONT"

NEM az erőgyakorlatoktól fogytál,hanem attól,amit előbb leirtál,hogy hanyagoltad a kenyeret és a tészta féléket. PONT


"nekem ne mondja senki h nem lehet mikor most csináltam meg PONT"

Nem lehet! Te nem tudod,hogy a fogyásodnak mi a kiváltó oka! Megsúgom: a táplálkozásreformod. pont.....


"Kalóriat csak kb számoltam,nem kell tùlzásba vinni..nekem ez vált be."

Igen-igen,jól mondod.


"A guggolás kitöréstől hogy nem lesz valakinek jó alakja ez vicc.. erre inkább nem is válaszolok nevetséges FELKIÁLTÓJEL..:)"

Deokos valaki.... Ki mondta,hogy nem lesz jó alakod tőle?

Meg kéne érteni,hogy a guggolás,kitörés IZOMÉPITÉSRE ÉS NEM ZSIRÉGETÉSRE VALÓ. PONT

Zsirégetésre monoton aerob vagy intervallum edzés való,nem erőgyakorlat.


na,várom a visszajelzést.

2013. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!