Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kicsit le vagyok törve,...

Kicsit le vagyok törve, szomorú vagyok, önbizalom hiányos, egyedül érzem magam. Valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés

Ne vegyétek nyavalygásnak, csak őszinte vagyok :D Úgy érzem, hogy semmi sem jön össze, mindenki kerül, és senkinek sem kellek, valaki talán aki ugyanígy érez az írhat.. :)


17 lány



2014. ápr. 13. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs kedvem beszélgetni, de teljesen együttérzek veled. Ugyanilyen vagyok én is. 23/F
2014. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben, meg értem. :P De legalább tudom, hogy még van valaki aki úgy érez mint én :)
2014. ápr. 13. 22:51
 3/8 anonim válasza:
Tudom mit érzel, ha van kedved, írhatsz. 19/F
2014. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
önbizalom hiányos vagy, kellene kapnod több szeretetet, lehet öbb oka, be vagy zárva kellene társaságba menned, vagy lehe taz oka, az hogy el nyomnak, családi okok... rengeteg. én az ajánlom, neked , a leg fontosabb lazulj el, a bunkókat szard le, és örülj az életbe. ha senkinek nem kellesz próbálj nekik nem pitizni, hanem közös témára jutni. remélem segíttettem 14/f
2014. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ezeknek felében én is tisztában vagyok, és meg próbálok változtatni ezeken a dolgokon, kicsit nehézz lesz, valamikor talán sikerülni fog :) Köszönöm válaszodat :)
2014. ápr. 14. 20:14
 6/8 anonim válasza:
Szia :) hasonló a helyzetem..ha van kedved,akkor írj :) 16/l
2014. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is ugyanúgy vagyok ezzel, pontosan tudom, mit érzel.. Írj nyugodtan és nem csak a mára gondolok :)17/F
2014. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 krampus válasza:
menjel el sportolni valamit - az osszehozza az embereket. vagy a youtubon el tudsz kezdeni tanulni nyelvet ingyen s utana van egy halom chat szoba a neten. csak vigyazz mert sok az elmebeteg a tuloldalon :)
2017. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!