Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire fogadnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire fogadnátok el ha a barátnőtök teste szőrösebb lenne az átlagnál?

Figyelt kérdés
Oké, néha egy kis bajusz,bár azon lehet alakítani.Pajesz is zavaró. A karon és a lábon is. De mondjuk ha a háta és a hasa is,meg kicsit a mell. Igazából mindkettő zavar, a has és hát is,meg a felkar, amit ugye nem nagyon tudok alakítani. Máshonnan szemöldökcsipesszel próbálok megszabadulni, de a hátamról pl. hogy? Krémmel probáltam,mostmeg tisztára kipattogott,mégcsúnyább. Borotva is gázos. Az csak alkalmanként jó,mikor megyünk valahova. Amúgy nem nagyon szeretem,mert csak erősebb lesz. Mennyire kiábrándító ez? Nem is merek így levetkőzni senki előtt

2016. febr. 15. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt már nagyon szőrös bnőm..de nem zavart mert szerelemes voltam belé.
2016. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy 16 éves kor után erre már illik figyelni, barátnők segíthetik ebben egymást. Alkart szőrtelenítsd (szerencsésebbek ezt már csak hidrogéneztetik), felső test többi részét hidrogéneztesd.
2016. febr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen. Az is lehet izgatna.
2016. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy a striákkal,a logó cicivel,stb.Ezzel is együtt lehet élni!

Volt már olyan lány ismerősöm.Aki úgy írta le magát, mint egy Yeti. S én már felkészültem egy vizuális sokkra.

De mint kiderült a végén.Csak néhány észrevehetetlen kis aranypehely volt rajta. Száz szónak is egy a vége.Engem személy szerint nem zavarna.

2016. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gyantáztasd a hátadat, azzal 1 hónapig elvagy. Bajusz lehet szőkíteni hidrogán peroxiddal. Lábat is gyantáztatni, karodon is lehet szőkíteni a szőrt. Ha erősebb, ott is gyanta. Borotvától csak megerősödik, és szőrős majom lesz az ember. Nem zavarna, ha szeretlek téged.
2016. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

*hidrogén

*szőrös

*bajuszt


Nem tudok ma írni. :D

2016. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem még izgatna is.
2016. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A hidrogéneztetés nem is rossz ötlet. :)

igazából a felsőkaromon vannak kicsit hosszú,erősebb fekete szőrszálak, meg a has hát zavar.

És az első válaszolónak mennyire volt szőrős a barátnője? Hason is nagyon erősen volt?

2016. febr. 15. 13:38
 9/13 A kérdező kommentje:

A hidrogéneztetés nem is rossz ötlet. :)

igazából a felsőkaromon vannak kicsit hosszú,erősebb fekete szőrszálak, meg a has hát zavar.

És az első válaszolónak mennyire volt szőrös a barátnője? Hason is nagyon erősen volt?

2016. febr. 15. 13:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a hátad is szőrös, akkor hormonproblémád van. Bőrgyógyásznál voltál már?
2016. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!