Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, hogy fogadnátok, ha a...

Srácok, hogy fogadnátok, ha a barátnőtök? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtöket a barátai támogatnák anyagilag?

Ha lenne egy szegény családból származó barátnőtök, akit a szülei nem tudnak támogatni, és nehezen talál munkát, de nagyon jó személyiség, jó szíve van, és a barátai segítenék anyagilag, amíg nem kap munkát.

Fiúk is és lányok is így együttesen. Pénzzel, ruhákkal és egyéb apróságokkal. Természetesen nem várnak el cserébe semmit, csak úgy vannak megegyezve, hogyha a csajnak egyenesbe jön az élete, és ők szorulnak rá, akkor majd ugyanígy számíthatnak rá is.


(Ne nagy összegekre gondoljatok, meg ne is állandóra. Hanem így születésnapra, karácsonyra, vagy csak úgy)


Mi lenne erről a véleményetek?


2014. dec. 11. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ami nem az pénzem,azt arra költi mindenki amire akarja,tőlem még milliókat is adhatnak neki.Kitérdekel? addig se rajtam él.
2014. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most ajándékot kap ünnepre vagy mást? mert szerintem azt se tudod mit akarsz kérdezni
2014. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sehogy, engem nem zavarna.

Nekem se segít egyetlen egy olyan ember se aki elvileg a szülőm lenne de mindegy, tudom milyen ez a helyzet. Szóval engem nem zavarna. Azt is tudom, hogy nehéz munkát találni, nincs ebbe semmi rossz.

2014. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak péniszt ne kapjon ajándékba a valagába.
2014. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendes barátai vannak.
2014. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na ez jó baráti kör lehet...a szegénység nem negatív tényező a kapcsolatban számomra...és ha ilyen szempontból nézzük még van előnye is...mert kiderül ki is az aki melletted van a bajban...nem lenne ezzel semmi bajom, viszont meg akarnám ismerni a baráti kört, mert jó rendes emberekkel megismerkedni :)
2014. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Általában ünnepekre, de van, hogy csak úgy. Ezt nem sikerült normálisan megfogalmazni.
2014. dec. 11. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!