Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire fogadnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire fogadnátok el ha a barátnőtök teste szőrösebb lenne az átlagnál?

Figyelt kérdés
Oké, néha egy kis bajusz,bár azon lehet alakítani.Pajesz is zavaró. A karon és a lábon is. De mondjuk ha a háta és a hasa is,meg kicsit a mell. Igazából mindkettő zavar, a has és hát is,meg a felkar, amit ugye nem nagyon tudok alakítani. Máshonnan szemöldökcsipesszel próbálok megszabadulni, de a hátamról pl. hogy? Krémmel probáltam,mostmeg tisztára kipattogott,mégcsúnyább. Borotva is gázos. Az csak alkalmanként jó,mikor megyünk valahova. Amúgy nem nagyon szeretem,mert csak erősebb lesz. Mennyire kiábrándító ez? Nem is merek így levetkőzni senki előtt

2016. febr. 15. 13:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem lennél a barátnőm, így nem kellene semennyire elfogadnom.
2016. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bnő = szerelem > elfogadom olyannak, amilyen illetve ezzel együtt is szeretem 25/f
2016. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is egy nagyon szőrös lány vagyok,de igazából ez csak nekem probléma. Gyantázok,epilálok,borotválok ahol lehet. Eddig csupán viccelődtek emiatt,de senki nem szakított velem a szőr miatt.
2016. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!