Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám visszafogni magam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszafogni magam?

Figyelt kérdés
Én egy kapcsolatban nagyon szenvedélyes vagyok és az étvágyam is hatalmas. Az előző páromnak viszont kevésbé volt ilyen típus ezért emiatt voltak nézeteltéréseink. A jelenlegi párom hasonló mint én. A kapcsolatunk elején ő is annyira heves volt mint én. Viszont az utóbbi 1-2 hónapban már kevésbé akarja. Én viszont továbbra is gyakran szeretném emiatt sokszor van, hogy visszautasít és ez rosszul esik. Ilyenkor mindig megfogadom magamban, hogy visszafogom magam és megvárom, hogy ő ne férjen a bőrébe a vágytól és rámvesse magát. De az esetek 98%-ában ez nem sikerül. Úgy érzem egy kicsit elkényelmesedett és hozzászokott ahhoz, hogy én mindig akarom, bármikor ott vagyok készen ha olyan a kedve. Ezen szeretnék változtatni. Igenis érezze azt, hogy kicsit tennie kell azért, hogy velem lehessen, nem akarok mindig tálcán kínálni neki mindent. Szeretném ha ő kezdeményezne, nem mindig én. Ehhez szeretnék 1-2 tippet, hogy hogyan tudnám visszafogni magam. Nem mondom, hogy innentől kezdve örökké el akarom nyomni a vágyaimat csak addig amíg egy kicsit újra "meg akar hódítani". Előre is köszönöm a válaszokat.
2016. febr. 16. 09:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt azért megemlítem mert fontosnak érzem, hogy 21 éves lány vagyok.
2016. febr. 16. 09:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem sok választ kaptál mert nehéz helyzet...

Talán a legegyszerűbb módja az lenne ah ezt így neki őszintén megmondanád.

2016. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj hetente 2-3 alkalommal edzeni (pl. konditerembe vagy zumbára). Ettől még kívánatosabb lesz a külsőd, egy fárasztó edzés után, ha közeledik, Te kezdd azzal, hogy most fáradt vagy. :)


Ha látjuk, hogy csajunk hirtelen még jobban kezd adni a külsejére, nélkülünk is jobban elvan szabadidejében, akkor azzal kívánatosabb is lesz, meg még azt is akarjuk bizonyítani, hogy mi is tartjuk a tempót.

2016. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Minkét esetet már próbáltam. Volt, hogy őszintén elmondtam neki, hogy hiányzik az amikor régen olyan hevesek voltunk. Edzeni kb 3 hónapja járok intenzíven. És nem miatta hanem magam miatt. :) Amióta csinálom jobban is érzem magam és még inkább elégedett vagyok. Szabadidőmet próbálom mindig okosan kitölteni pont ezért, hogy érezze nélküli is remekül el vagyok ha úgy alakul, hogy elmegy valamerre nélkülem.
2016. febr. 16. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Szimpatikus, amit írtál. Mázlista a barátod.


23/F

2016. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Keress egy hevesebb embert!

Ez csak rosszabb lesz!

Én 60 vagyok, de mindig dugnék!

2016. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!