Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Cuki vagy" - ezt mondta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Cuki vagy" - ezt mondta nekem, én viszont nem cuki akarok lenni, hanem meg akarom d. ni?

Figyelt kérdés
Egyetemi évfolyamtárs, van barátja. Mondjam meg neki, hogy szexet akarok?
2016. febr. 19. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
:D
2016. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd durvább megfogalmazásban is megkapni, hogy nem akar veled dugni, akkor nyugodtan mondjad.
2016. febr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg. Utána már nem leszel cuki.
2016. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nyers voltam a címválasztásban, és nem mondanám meg ezt így neki. Mindenesetre annak ellenére, hogy van barátja, elég gyakran keresi a társaságom.... Én nem léptem még "úgy" felé... talán mert lehet, hogy rossz néven vennék, ha mondjuk belemarkolnék a fenekébe... De komolyan, mit csináljak, hogy kötélnek álljon, vagy ha nem is lenne köztünk semmi, azért a barátság megmaradjon?
2016. febr. 19. 10:35
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt mondta, hogy cuki vagy, akkor van esélyed!
2016. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nehéz elhinni, hogy ennyi ésszel egyetemista vagy. Szerintem ne azzal indítsd a közeledést, hogy belemarkolsz a seggébe...
2016. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

hahh, te is olyan pasi vagy aki azt hiszi azért mert kap egy szép szót már a csajok leszopni akarnák.

Feleségem is olyan, hogy alapból mindenkivel jóban van és utána sír nekem, hogy nem bír lerázni egy srácot, mert azt hiszi, hogy amiatt, mert kedves volt vele máris le akar feküdni vele és nem hagyja békén és hiába mondja, hogy házas, a pasi hajthatatlan.

2016. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
aki mar foglalt azt hagyd !!! keress egy masikat es ahol meg cukibb lehetsz > az egyetem van beloluk eleg > nem ?? vagy mind foglalt ??
2016. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy barátság, vagy szex, a kettő együtt nem működik
2016. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
azt kell elérni h ő akarjon veled dugni
2016. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!