Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Páromat számomra elég gusztust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat számomra elég gusztustalan dolgok izgatják szex közben, lányok nektek is volt ilyen pasitok?

Figyelt kérdés

Nos,arról lenne szó hogy páromat az izgatja hogy szex közbán állandóan össze-vissza nyalogat mint egy kutya.

Én szeretem a nyelves csókot,de amikor az racomat,fülemet orromat,nyakamat,HOMLOKOMAT nyalogatja az már undorral tölt el.

Mostanában sokkal szexéhesebb is,és most kapott rá erre is.

De én nekem ez a fajta "módszer" taszító,viszont látom hogy őt ez hogy izgatja,és hogy kielégíti.

Hogy mondjam meg neki finoman hogy hanyagolja ezt?

Van akinek gyűlt már meg a baja ilyennel?

20/L 22/F



2016. febr. 22. 22:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megmosolyogtam. :D Lehet előző életében kutya volt. xD Hát mond meg neki, hogy nem szereted és kész. Mi ebben a bonyolult? :)
2016. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Csak mondd meg es kesz. Egyebkent ha ot ez ennyire izgatja nem passzoltok egymashoz. Fiatalok vagytok meg keressetek olyat akinek hasonloak az igenyei
2016. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Próbálj te ráhangolódni. És vidd bele te is a játékba ami téged izgat.
2016. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Mindegy hogyan közlöd vele mert úgy sem lesz hosszútávú a kapcsolat. Egyszerűen nem passzoltok szexuálisan. Sajnálom.

Vagy Te engedsz vagy ő... de akkor már nem a kötetlen és szabad vágyakról fog szólni a szex köztetek.

2016. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Erre csak az őszinteség a megoldás. Ülj le vele, és komolyan, gátlások nélkül, teljesen őszintén mondd el neki, hogy érzékeled, hogy őt ez mennyire izgatja, és te nagyon szeretnéd, ha igazán élvezné veled az együttléteket, de téged ez taszít, úgyhogy jó lenne kitalálni valami kompromisszumot. Én legalábbis így tisztáznám az ilyesmit, mert így nem sértő, nem rágalmazod, közlöd azt is, hogy te jót akarsz neki és kompromisszumkész vagy.
2016. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van utsó):
2016. febr. 22. 22:25
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
szerintem meg nincs igaza. innen, hogy kompromisszumot kell keresni az ágyban és nem mehet a vágya után még ilyen szinten sem, hogy megnyalja az arcát szerintem jó nem sül ki belőle.
2016. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%
Keress egy uncsibb lefojtottabb pasit. Az a te szinted szexuálisan.
2016. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
#7: Márpedig egy kapcsolat akkor lehet hosszútávú, ha mindkét fél képes kompromisszumokat kötni, mivel nincs két teljesen egyforma igényű és mentalitású ember. De nyilván nem is arról van szó, hogy az egyik olyat csináljon, amit semmiképp nem akar.
2016. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

ha már ilyen kutyásan viselkedik az ágyban, hogy nyalogat, esetleg közelítsd meg te is kutya, illetve inkább gazdi oldalról a dolgot. ilyenkor ragadd meg, közöld, hogy rossz kutya és vezesd rá, hogy hol és hogyan nyaljon helyette, vagy éppen mi mást szeretnél helyette. egy idő után lehet, hogy leszokik róla, vagy át szokik más területre.


a beszélgetés akár segíthet is, de nem biztos, hogy megoldja a dolgokat. lehet, hogy az ilyen "egyszerű" átszoktatás hatékonyabb. persze, ha nagyon eltérnek az igényeitek és neki nagyon fontos, hogy ezt megkapja, neked meg nagyon kellemetlen, akkor ezt nehéz lesz áthidalnotok...

2016. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!