Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most mi lehetett a gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lehetett a gond?

Figyelt kérdés
Nem egyszer voltam együtt egy fiatalemberrel még fiatalkoromban, s most ujra volt rá lehetőség. Az elmult időszakban többször elégített ki,kézzel és jó volt.. (Nem volt lehetőség együtt lenni,csak most nemrég.Korábban nem akartam) Kényeztetett,meg minden egyéb ,neki is jó volt, állt is rendesen.. Azonban amikor odakerült a sor,hogy együtt legyünk egyszerűen lelankadt.. S csinálhattunk bármit, nem akart felállni neki.. Mi történhetett? Srác utána egyszerűen nem akart hozzámbujni meg semmit. Nem értem s rosszul esik..
2016. febr. 23. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet, amelyek közül csak nagyon kevés oknak van köze hozzád, úgyhogy ne vedd rögtön magadra, ne essen rosszul azonnal! Érthető az is, hogy nem akart hozzád bújni meg semmit sem csinálni, mivel ez számára nagy szégyen volt! Mivel nem ismerjük a körülményeket (életkorotok, a srác egészségügyi állapota, használtatok-e óvszert, stresszes-e a srác élete, van-e rajta megfelelési kényszer, történt-e vele korábban is ilyen stb.), semmit sem tudunk mondani neked.
2016. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én 30,ő 32. Nem használtunk ovszert. Nem is az hogy magamra vettem,csak nemértem. S ő se. Szerintem jó egészségügyi állapotban van. Sajna stresszes,mert egy hülye barátnője van. (fenyegeti,meg miegyéb...) Soha nem történt vele még ilyen. Velem biztosan nem, pedig volt már rá péda hogy megtörtént.. (Állitása szerint vele se volt ilyen.) Közben meg kivántuk egymást, ezért nem érthető..
2016. febr. 23. 12:07
 3/9 A kérdező kommentje:
Most tudtunk normálisan egymásra hangolodni, korábban nem volt lehetőség.
2016. febr. 23. 12:08
 4/9 -Attesz- válasza:
Adj időt neki. Gondolom újra fogtok találkozni, lehet semmi konkret nagy baj nincs, csak be stresszelt. Előfordul ha valaki nem nagy kaszanova. (a jo kezteknika tipikusan nem kaszanóvák jo tulajdonsága). Ha ez úgy máskor is előfordul, akkor próbálj meg egy jó pillanatba nyitni és beszelni erről vele. Lehet elmondja a lelki gondját, te meg megértő vagy azt meg is oldjatok. De lehetsz akar határozott is. Fel lehet ám azt állítani szerintem. Legyel picit határozottabb.
2016. febr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sejtem mi a gond. (Neki barátnő, nekem is partner,törpe nálam.) Meg nem lezárt kapcsolat... De bizok benne lesz rá lehetőségem, lehetőségünk...
2016. febr. 23. 15:27
 6/9 A kérdező kommentje:

Most nagyon nem értem. ...

Eddig nem jelentkezett, valamilyen formában mindig jelentkezett.. Most rácsörögtem,2 csörgés erejéig. Erre annyit irt hogy ma ne hivjam fel. Na de nem értem..

2016. febr. 25. 09:58
 7/9 A kérdező kommentje:
most minden baja van. Alig ér rám.. de ma találkoztunk egy kis időre. Meg se akart ölelni. Probálkoztam közeledni fele de semmi..
2016. márc. 9. 21:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem értem... De ez van..
2016. márc. 19. 23:15
 9/9 A kérdező kommentje:
Bonyolult ez,de jó az élet...ki kell élvezni.. egyszer élünk
2016. máj. 1. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!