Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek mitől függ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mitől függ, hogy szerettek-e kinyalni egy nőt?

Figyelt kérdés

Persze nem az alapvető higiénia nem meglétére gondolok, hanem bármi egyéb tényezőre.

Párommal 5 hónapja vagyunk együtt, ezalatt kb 3x csinálta, kétszer volt orgazmusom is. Tudja jól, hogy előtte férfi által soha nem jutottam el a csúcsra (pedig volt 3 éves kapcsolatom is), úgyhogy ez elég nagy áttörés volt számomra. Egyértelmű, hogy innentől nem szeretnék lemondani róla. Hozzáteszem, hogy én mindig kényeztetem orálisan, és mindig el is juttatom a csúcsra.

Amikor beszéltem vele erről, azt mondta, hogy szereti csinálni, és hogy ne haragudjak, amiért ez mostanában elmaradt. Ez mind szép és jó, de ha egy pasi örömet akar okozni a szerelmének, akkor ilyesmi hogy maradhat ki "véletlenül"? Az elmúlt időszakban szinte csak "durrbeleszex" volt, azaz ő betette, elélvezett, vége... :/

Nálatok ez hogy működik? Mindig / gyakran okoztok a párotoknak orgazmust? Ha nem nyaljátok ki, annak mi az oka?

Bármi jöhet, ami a témával kapcsolatos! Köszönöm!

22/N (párom: 23/F)



2016. márc. 2. 01:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
(Véletlenül elküldtem.) Ezen az összefüggésen el kellene gondolkoznod!!! Te szépen lecummantod, ö ürit egyet. Neki ez elég amig nem gyülik össze ismét elég a zacsiban. Olyankor miért akarna nyalni????
2016. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

szinte minden alkalommal nyaltam az exeimet... arrol nem is beszelve hogy aki csak igy tudott elelvezni nala sose hagytam abba ido elott a nyalast....:)

sajnos a pasid elegge onzo... de nyilvan kotodsz hozza mert o mutatta meg mi az elvezet :)

2016. márc. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ez lehet hogy függhet attól h számára a te "ized" nem olyan finom neki. Persze nyilván tisztán megy bele az ember az ilyen dolgokba de erről is lehet szó. Vagy egyszerűen nem szereti annyira csinálni. Nalunk is pl többször kényeztem én a barátomat majdnem minden nap de ő csak azért kevesebbszer mert én nem igénylem annyira gyakran.
2016. márc. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Így névtelenül megmondom őszintén, egyáltalán nem szeretek nyalni. De mivel többen vannak akik szeretnek, mi is azt szoktuk mondani hogy szeretünk. De sajnos ilyen jelekből néha ki lehet következtetni, egy komoly kapcsolatban főleg.
2016. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

A 8-as hozzászólóval értek egyet.

A szex nem az önzőségről kellene, hogy szóljon egy kapcsolatban. A párod szerintem nagyon önző, hosszútávon ez mindenképp a kapcsolatotok rovására fog menni. Ha szeretek valakit, akkor én mindig azt nézem, hogy jól érezze magát, szeretem kényeztetni, természetesen ebbe nálam beletartozik az orális szex is. Minden, ami izgalmasabbá teszi az együttlétet, egy lépcsőfok a kielégüléshez. A punci kényeztetése nyelvvel az egyik legizgatóbb dolog számomra, és biztos vagyok benne, hogy a hölgyek nagy százaléka imádja, és szinte csak úgy képes elélvezni, hiszen kevesebb az, akinek vaginálisan is sikerül.

A durrbeleszex pedig maximum a pasikat elégíti ki, a nők számára inkább csalódás.

42/F

2016. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát a barátod még kisfiú. Nem fogja fel, hogy a szex mindkét fél élvezetéről szól. Vagy nem érdekled annyira, hogy neked is örömet okozzon?!


Nálam az előjáték része a nyalás. Azért szeretem csinálni, mert fantasztikus érzés a barátnőm halk nyögdécselését és az egyre szaporább légzését hallgatni.

2016. márc. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az alapvető higiénián túl, ha a vágy/kényeztetési kedv adott, akkor, főleg ilyen partner részéről szintén adott hajlandóság mellett semmitől nem függ.

Nyilván, ha nem volna lent rózsaillat, mert épp nincs kéznél/nem ér rá a fürdőszoba, akkor nem, de, ha egyébként csak e módon tudna igazán elmenni, akkor nem maradna ki egyébként.


Részemről az az alapállás, hogyha a másiknak legalább olyan jó, akkor minden jó. De ez szintén nem garantál semmit. A durrbele nem az én stílusom, ha véletlen túl jó nekem, de továbbmegyek ennek ellenére, akkor 1-1 becsúszik.

2016. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mindig nyalom, amikor szexelünk. Nem marad ki, eddig egész életemben talán ha összesen 10-szer maradt ki a puncinyalás a szexből, akkor tényleg csak gyors numera volt.

A szopást persze ugyan úgy igénylem én is.


Az, hogy neked 5 hónap alatt 3-szor csinálta, az nagyon kevésnek tűnik nekem. Gondolom, jóval többször volt szex.

Szerintem lusta, el van kényelmesedve. Talán éppen azért is, mert így is megkapja mit akar.

Próbáld ki, hogy nem cumizol neki, mit lép rá?

Persze az is lehet, hogy nem fogja annyira érdekelni ez sem, ha amúgy meg megdughat és neki jó lesz úgy is.


A lustaságon kívül még az lehet, hogy nem szeret, nem tart annyira vonzónak már, de ugye ettől még szüksége van neki a puncira. De ezzel nem akarnálak riogatni. Érezned kellene, hogy ezzel nincs-e gond.


35F

2016. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

ne legyen szőrős.

tetszen a csaj.

ő is szeresse (adni és kapni is)

2016. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Pl. hogy fürdött e az elmúlt két napban. Ha nem, akkor felejtős. De nekem mondjuk a szőr az mellékes, viselje úgy ahogy kényelmes neki.
2016. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!