Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek mitől függ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mitől függ, hogy szerettek-e kinyalni egy nőt?

Figyelt kérdés

Persze nem az alapvető higiénia nem meglétére gondolok, hanem bármi egyéb tényezőre.

Párommal 5 hónapja vagyunk együtt, ezalatt kb 3x csinálta, kétszer volt orgazmusom is. Tudja jól, hogy előtte férfi által soha nem jutottam el a csúcsra (pedig volt 3 éves kapcsolatom is), úgyhogy ez elég nagy áttörés volt számomra. Egyértelmű, hogy innentől nem szeretnék lemondani róla. Hozzáteszem, hogy én mindig kényeztetem orálisan, és mindig el is juttatom a csúcsra.

Amikor beszéltem vele erről, azt mondta, hogy szereti csinálni, és hogy ne haragudjak, amiért ez mostanában elmaradt. Ez mind szép és jó, de ha egy pasi örömet akar okozni a szerelmének, akkor ilyesmi hogy maradhat ki "véletlenül"? Az elmúlt időszakban szinte csak "durrbeleszex" volt, azaz ő betette, elélvezett, vége... :/

Nálatok ez hogy működik? Mindig / gyakran okoztok a párotoknak orgazmust? Ha nem nyaljátok ki, annak mi az oka?

Bármi jöhet, ami a témával kapcsolatos! Köszönöm!

22/N (párom: 23/F)



2016. márc. 2. 01:34
1 2 3
 21/21 Sziszi811 válasza:
Mi a barátnőmmel 7 éve vagyunk együtt, de még soha nem hagytam, hogy neki ne legyen orgazmusa mikor szeretkezünk. Ez így volna rendjén! Nyalással, ujjal, vaginálisan teljesen mindegy.
2016. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!