Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megérné befizetnem egy örömlán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné befizetnem egy örömlányra?

Figyelt kérdés

Nem útszélire hanem normálisra. Eddig eszembe se jutott volna ez az ötlet. Meg igazából becsülöm magam annyira hogy ne tegyek ilyet, de mégis felvetődött bennem most.

Jóhiszemű, alapjába véve kedves, udvariasnak tartom magam és csúnya se vagyok igaz nem is a legjóképűbb. Sportolok amióta az eszemet tudom szóval kidolgozott testem is van és elég sok mindenhez értek. Viszont a lányoknak mégsem tudom "eladni" magam, mindig valamit elszúrok az udvarlásban az olyan lányokkal akik komolyan érdekelnek vagy csak a mai lányok így telibe*zarják azt az embert aki nem hazudik nekik éjjel meg nappal nem tudom.( de aztán meg mindenhol sírnak hogy ma már nincs egy udvarias férfi se...). Eddigi életemben kb max 5-7 ilyen lány volt aki komolyan érdekelt, máskülönben csak szexért vagy vmi kamu kapcsolatért nem vagyok hajlandó a földön csúszni mászni egy lány után.(tehát van olyan akivel összejöhetett volna a dolog nem is egy). 22 éves vagyok és szűz,de már szorongok 1-2 éve emiatt. Egyrészt mert én is csinálnám már másrészt társadalmi beidegződés.

Szerintetek mind ezeket számba véve megérné vagy sem? A leírtakkal kapcsolatban felmerült témákhoz is nyugodtan írjatok.



2016. márc. 5. 18:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#6 -> Melyik ilyen oldalak a hitelesek? Mert fogalmam sincs róla.
2016. márc. 6. 00:19
 12/13 anonim ***** válasza:
beszamolok.com
2016. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szextárskeresőkön nézelődök. Nem hivatásos k€rvák, hanem olyan nők akik szintén csak dugni akarnak. Azért nem ismersz ilyen oldalt kedves kérdező, mert ilyen nem létezik. :D A válaszoló nem a Földről érkezett. Nők sohasem jutnak odáig hogy keresni kelljen interneten. Sokkal előbb elvégzik a szükségüket, és olyannal akiket ők választanak eme nemes célra. S hidd el egyik sem elégszik ám meg középszerű fickókkal itt sem. Tehát nőt találni aki csak dugni akar, majdnem annyira munkaigényes a férfi számára mint életre szóló kapcsolatot összeszedni. :D Minden csak a te saját mentalitásodon múlik kérdező.. Ha tudsz kaméleon módjára változni akkor nyertél. Ha nem akkor nagyon nehéz dolgod lesz, de sok sikert! Ne add fel. (Egy 32 éves egyedülálló férfi.. Szóval idáig nem eljutni mint én. 5 éve vagyok egyedül és 2 éve nem értem nőhöz. Pedig állítják hogy "nincs baj veled".. sajnos úgy tűnik hogy van. )
2016. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!