Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűznek lenni avagy ne? 20/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűznek lenni avagy ne? 20/L

Figyelt kérdés

Mit tennének a helyemben: 20 éves szűz lány vagyok, ami a mai világban elég "koros"-nak hangzik.. Egyszerűen úgy jött ki a lépés, hogy sosem volt barátom, elég visszahúzódó vagyok, de nem is hozott össze a sors a megfelelő emberrel, én meg nem akartam elsietni az ügyet, amit nem is bánok. Nem vagyok csúnya (sőt, állítólag szép), lett volna alkalom elveszíteni a szüzességemet, de azért többre tartom magam az egyéjszakás kapcsolatoknál (főleg az első alkalomra..). Szexuális étvágyam is van (de hűű.. :D). Nem tudom megéri-e várni az "igazi"-ra, vagy felesleges ekkora feneket keríteni az egésznek? Az árnyaló tényező, hogy jelenleg nem nagyon lenne időm fenntartani egy rendes kapcsolatot, mert az egyetem, munka és a sport (melyekből egyiket sem adnám fel) időm nagy részét felemészti.

Elég gyerekesen hangzik a kérdés, hiszen ki tudná helyettem eldönteni, ezzel tisztában vagyok, úgyhogy felesleges az orrom alá dörgölni, csak kíváncsi vagyok más véleményére is. Üdv. 20/L



2016. márc. 10. 20:20
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
0%
Azért én megnéznélek. Kíváncsi lennék rád. Küldesz képet privátban?
2016. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
60%

Ha 20 évet vártál akkor még egy kicsit az igazira

Többet érsz annál, hogy valami jött ment nek ad oda magad

2016. márc. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
0%

Te barom utolsó. A nő teste nem valami szentély amit a férfi bemocskol. A szüzesség meg bem balani jutalom amit ki kell érdemelni.

Amúgy jó lenne felébredni ebből a tinilányos lázálomból drága kérdező. Nem létezik olyan, hogy igazi mert minden kapcsolatban kompromisszumot kell kötni. És nem ücsörögni kéne meg várni hanem tenni valamit a siker érdekében.

2016. márc. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
0%

Az erkölcsi norma és a józan ész azt diktálná,hogy várd meg a lófarkú herceget fehér lovon.

De ha találsz egy megbízható partnert akkor egészségedre.

Főleg ha nagy étvágyad van(lenne),akkor kár lenne megtartóztatnod magad :)

F40+

2016. márc. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem nincs igazad abban, hogy nem tudnál egy rendes kapcsolatot fenntartani.

Nem attól rendes egy kapcsolat, hogy heti min. 22 órát vagyunk együtt, hanem attól, hogy fontosak vagyunk egymás számára és szeretjük egymást, stb.

Nyilván, ha az egyetemről-munkából-sportból találsz tárast, akkor egyszerűbb a dolog.

Kérdésedre válaszolva: olyannal feküdj le, aki fontos neked és akinek te is fontos vagy. Aki figyelni fog rád és nem azon problémázik, hogy ügyetlen vagy, hanem azt szeretné, hogy csodás élményed legyen.

2016. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
66%
Ne nagyon barmozzál itt te szerencsétlen
2016. márc. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz vele 16-os, őt már sajnos teljesen befogadta az iligység szentélye. És még egyszer mondom,hogy aki irigykedni akar azt ne itt tegye!
2016. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:

De mot amúgy mi rosszat is mondtam?

Ha 20 évet várt akkor már egy kicsit még várhat egy normális kapcsolatra

Többre tartom magam egy éjszakás kapcsolatokra ezt a kérdező mondta, akkor meg mi a kérdés?

2016. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy a sok irigykedés már elvette a józan a eszét.
2016. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

Névtelen iligység!

Perisztaltikázz vissza a névtelen sötétségbe.

2016. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!