Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűznek lenni avagy ne? 20/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűznek lenni avagy ne? 20/L

Figyelt kérdés

Mit tennének a helyemben: 20 éves szűz lány vagyok, ami a mai világban elég "koros"-nak hangzik.. Egyszerűen úgy jött ki a lépés, hogy sosem volt barátom, elég visszahúzódó vagyok, de nem is hozott össze a sors a megfelelő emberrel, én meg nem akartam elsietni az ügyet, amit nem is bánok. Nem vagyok csúnya (sőt, állítólag szép), lett volna alkalom elveszíteni a szüzességemet, de azért többre tartom magam az egyéjszakás kapcsolatoknál (főleg az első alkalomra..). Szexuális étvágyam is van (de hűű.. :D). Nem tudom megéri-e várni az "igazi"-ra, vagy felesleges ekkora feneket keríteni az egésznek? Az árnyaló tényező, hogy jelenleg nem nagyon lenne időm fenntartani egy rendes kapcsolatot, mert az egyetem, munka és a sport (melyekből egyiket sem adnám fel) időm nagy részét felemészti.

Elég gyerekesen hangzik a kérdés, hiszen ki tudná helyettem eldönteni, ezzel tisztában vagyok, úgyhogy felesleges az orrom alá dörgölni, csak kíváncsi vagyok más véleményére is. Üdv. 20/L



2016. márc. 10. 20:20
1 2 3 4 5
 31/48 anonim válasza:
100%

Ez nem emberi viselkedés, amit ti csináltok itt. A leányzó normális válaszokat/tanácsokat vár szerintem, nem pedig negatív hangvételű hozzászólásokat. Kicsit fékezzétek magatokat, ne egyből ugorjatok a másik torkának.


Kedves Kérdező!

Nagyon meglepő számomra, hogy akad még egy-két ilyen lány. Én véleményem szerint nem szégyen az, hogy még szűz vagy, mert vannak olyan pasik - köztük én is - akik pont ilyen lányt keresnek, és kiemelném a többi ember számára, nem azért, hogy első körben lefeküdjenek vele, hanem megpróbáljanak közösen érzelmeket bevinni a kapcsolatukba, a másik személy hétköznapjait színesebbé tenni, boldog párkapcsolatban, majd boldog házasságban élni, mert igen is akadnak olyanok, akik erre még vágynak, mint például jó magam. Annyit tudok tanácsolni neked, hogy valóban ne siesd el a dolgot, és ne legyél visszahúzódó, ismerkedj emberekkel, de akárkinek ne adj teljesen zöld utat. Hagyd, hogy a pasi küzdjön meg érted és vegyen le a lábadról, és alaposan ismerd ki az illetőt. :)


Remélem, hogy az én írásommal kicsit segítettem neked, és bízom abban, hogy sikerül helyesen döntened. :)

Üdv

25/F

2016. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
68%
Ugygondondolom ,hogy én normális választ adtam
2016. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim válasza:
100%

#31/35-ös vagyok


Dexii: Ne haragudj, nem neked szántam az első bekezdést, mivel egyet értek veled, hogy ne kapkodja el a dolgot ebben a kérdésben.


#32/35: "Na utolsó látom te se sűrűn dugtál."

Mint azt már írtam, vannak még, akik olyan párkapcsolatra vágyakoznak, ahol nem az a fő szempont, hogy a másik személlyel minél többet keféljünk, hanem hogy érzelmekkel, gyengédséggel, romantikával, udvarlással legyen megtöltve az a párkapcsolat, és a legfontosabb, hogy ne használjuk ki a másik személyt saját vágyaink kielégítésére, hanem pont a másik személyt próbáljuk meg boldoggá tenni, és cserébe ő is tegyen minket boldoggá. A nők, ugyanúgy mint mi férfiak, nem tárgyak vagyunk, hanem személyek, és ennek megfelelően kéne egymással bánnunk.


Nem minden lánynak jönnek be a trófeagyűjtő, szoknyavadász pasik ;)

2016. márc. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim válasza:

#31/#36-os kommentelő ismét:

Lehet szegény a szívére vette azt a mondatot, hogy "Itt a bizonyíték,hogy vannak lúzer csajok is.", és ezért nem akar feljönni, de remélem, hogy tévedek, és csak elfoglalt a hétvégén.


Kedves Kérdező, remélem ez kicsit jobb kedvre derít :) : [link]

2016. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
0%
Miért, nem lúzer? Dehogynem. Kb vele egyidőben egy 22 éves szűz srác hasonló kérdést tett fel. Ő se csinál semmit de elvárja, higy a csajok fussanak utána. Mondanom sem kell, higy sz***rá alázták. A kérdező Ugyanezt tesz. Elvárja, hogy majd az álompasi becsenget hozzá egy csokor rózsával meg egy doboz bonbonnal, mert ő csak az igazit várja és különben is neki ez jár. Ezért őt az egekig kell magasztalni. Na hát én nem fogok emiatt hasra esni előtte.
2016. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
87%

Ennyi degeneráltat, ha valaki 20 évesen nem kurassa szét magát akkor már luzer?

Ezért tart a világ ott ahol

2016. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim válasza:
93%

31-es válaszoló ismét:


Dexii nagy igazságot mondtál, ebben teljesen egyet értek.


#41-es:

1. Ne sértegesd a lányt, mert egyáltalán nem lúzer. Mint ahogy említette, egyetemre jár, dolgozik és sportol is, ami nagyon derék dolog.

2. Véleményem szerint akik önbizalom hiányosak, vagy visszahúzódóak, azoknak útmutatás/tanács/segítő kéz kell, nem pedig porig alázás vagy kiközösítés.

3. Az, hogy ő hogyan alakítja az életét, milyen döntéseket hoz főként a magánéletében, azt senkinek nincs joga befolyásolnia.

4. Ha jól elolvasod a kérdését, nem azt várja el, hogy becsöngessen hozzá az álompasi egy csokor rózsával meg bon-bonnal, hanem csak véleményt/tanácsot kért egy magánéleti üggyel kapcsolatban.

5. Én például szívesen becsöngetnék hozzá egy csokor rózsával, hogy bearanyozzam a napját, mert biztosan örülne neki ;)

2016. márc. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
0%

#42

Ki mondta, hogy k***rassa szét magát? Csak ez a két véglet létezik?


#43

Képzeled dolgozni mindenkinek muszáj, egyetemre is sokan járnak. És?

Nagyon szép gondolatokat írtál. Remélem majd hasonlókat fogsz vegépelni ha majd egy srác teszi fel Ugyanezt a kérdést.

2016. márc. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim válasza:

31-es:


Mint azt már írtam, az önbizalom hiányos vagy visszahúzódó embereknek tanács/segítő kéz kell, nem pedig lenézés. Ez érvényes lány és fiú esetében is.

Én igyekszem kultúrálltan kezelni a kérdésüket, nem pedig fikázni őket. Fogadni merek, hogy annak a 22 éves fiúnak is írtál olyan hozzászólást, ami úgymond lekezelő.

2016. márc. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Nem írtam ahhoz a kérdéshez semmit.
2016. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!