Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűznek lenni avagy ne? 20/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűznek lenni avagy ne? 20/L

Figyelt kérdés

Mit tennének a helyemben: 20 éves szűz lány vagyok, ami a mai világban elég "koros"-nak hangzik.. Egyszerűen úgy jött ki a lépés, hogy sosem volt barátom, elég visszahúzódó vagyok, de nem is hozott össze a sors a megfelelő emberrel, én meg nem akartam elsietni az ügyet, amit nem is bánok. Nem vagyok csúnya (sőt, állítólag szép), lett volna alkalom elveszíteni a szüzességemet, de azért többre tartom magam az egyéjszakás kapcsolatoknál (főleg az első alkalomra..). Szexuális étvágyam is van (de hűű.. :D). Nem tudom megéri-e várni az "igazi"-ra, vagy felesleges ekkora feneket keríteni az egésznek? Az árnyaló tényező, hogy jelenleg nem nagyon lenne időm fenntartani egy rendes kapcsolatot, mert az egyetem, munka és a sport (melyekből egyiket sem adnám fel) időm nagy részét felemészti.

Elég gyerekesen hangzik a kérdés, hiszen ki tudná helyettem eldönteni, ezzel tisztában vagyok, úgyhogy felesleges az orrom alá dörgölni, csak kíváncsi vagyok más véleményére is. Üdv. 20/L



2016. márc. 10. 20:20
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én is szinte ugyanilyen helyzetben vagyok... Aztán kaptam egy tanácsot, ami lehet neked is jól fog jönni. Az illető azt mondta, hogy teljesen mindegy, hogy mikor és kivel fekszel le, a lényeg, hogy magad miatt csináld, ne az épp aktuális divat miatt. Nem kell, hogy az igazi legyen (már ha egyáltalán létezik igazi), de tudj megbízni benne. Legyen olyan, amire mindig szívesen emlékszel vissza...

19/L

2016. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezt tökéletesen leírtad
2016. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Inkább várj amíg lesz barátod.

Ha csak úgy lefekszel valakivel akkor annak lehet hogy csak 1 nő leszel a sok közül, megdug és lehet hogy sose látod többé és még a szexet se élvezted.

25f

2016. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Én csak a saját történetemet tudom felhozni példaként, hátha erőt merítesz belőle. :) Én is hasonlóképpen voltam, mint te. 20 évesen még soha nem volt párkapcsolatom, nagyon visszahúzódó és bizalmatlan voltam mindenkivel, ugyanakkor rendkívül nyakas és büszke is, meg állítólag az is ijesztő volt, hogy folyton a könyveimet bújtam. :) (Akkoriban rengeteg időm volt olvasni, soha nem lehetett engem könyv nélkül látni.)


Én se voltam (vagyok) csúnya lány, bár sose sminkeltem magamat és nem feltétlen követtem a divat minden ágát, a magam stílusa szerint jelentem meg.


Ami azt illeti, én magamban lemondtam róla, hogy valaha is találok magamhoz való férfit. Lejjebb adni nem voltam hajlandó, nem adtam meg magamat azoknak a jelentkezőknek, akik nekem egyáltalán nem tetszettek (testileg, lelkileg, testileg és lelkileg), és dacosan kijelentettem magamnak, hogy ha csak ilyen "lovagok" jönnek, akkor én köszönöm, vénlány maradok.


Én is az egyetemre és a jövőmre fordítottam minden energiámat. Aztán nem is számítottam rá, és úgy szerettem bele valakibe, hogy észre sem vettem, csak amikor már "késő" volt, hogy ez a pasi bizony sokkal több nekem, mint egy jó barát. (Interneten, NEM társkeresőn, véletlenül akadtunk egymásra)


Beszélgettünk, találkoztunk - és megszerettük egymást. Mivel az ország másik két végében voltunk, ráadásul ő dolgozott is hétvégente, alig egyszer láthattuk egymást egy hónapban..de kibírtuk. Ma már majdnem 3 éve együtt vagyunk, mostanra szinte a hét minden napját egymással tölthetjük, és hamarosan összeköltözünk. :)


És áldom a nyakas, nehéz, makacs, büszke fejemet, hogy nem adtam alább, megvártam Őt, és egyedül az Övé lehetek..


23/L

2016. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Én átérzem a dilemmádat, csak 1 évvel idősebb vagyok. Nem volt még párkapcsolatom, és már nagyon szeretném, ha végre én is átélhetném ezt, és kellenék valakinek így. Most két helyről is érkezett ajánlat, és nem mondom, hogy nem vettem fontolóra. De ott is ott van, hogy egy szexkapcsolat, nem kapcsolat. Másik oldalról meg tudom, hogy ha most nem, akkor nagyon sokáig kell majd várnom, ahogy ismerem magam...

Szóval ha jutottál valami érdemire, akkor oszd meg velem, sorstársaddal.

2016. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Olyasmi karakter vagyok,mint te kérdező, vártam, vártam, ugyanilyen gondolkodással, de nem érte meg. Szerintem, ha lesz valamilyen kapcsolatod, ad át magad.... Mert am meg életed végéig szűz maradsz.
2016. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
0%

várhatsz az igazira, de honnan fogod tudni hogy ő az igazi,

na ugye,

én 17 voltam és jobban tettwm hogy akkor megvolt

egyik komoj pasi se értékelte volna később hogy szűz vagyok

mindnek jobb volt hogy nem vagyok kezdő

ezek alapján sok sikert

az csak duma a fiuknál hogy szeretik a szűz lányokat

max csak amiatt hogy kipróbálják egyszer mijen a szűkp.u,ncijuk

más miatt a bejáratottat szeretik.

2016. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Kérdező! A 47-es válaszoló-féle nem normálisokra ne hallgass!

Sok használható válasz volt.

2016. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!