Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűznek lenni avagy ne? 20/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűznek lenni avagy ne? 20/L

Figyelt kérdés

Mit tennének a helyemben: 20 éves szűz lány vagyok, ami a mai világban elég "koros"-nak hangzik.. Egyszerűen úgy jött ki a lépés, hogy sosem volt barátom, elég visszahúzódó vagyok, de nem is hozott össze a sors a megfelelő emberrel, én meg nem akartam elsietni az ügyet, amit nem is bánok. Nem vagyok csúnya (sőt, állítólag szép), lett volna alkalom elveszíteni a szüzességemet, de azért többre tartom magam az egyéjszakás kapcsolatoknál (főleg az első alkalomra..). Szexuális étvágyam is van (de hűű.. :D). Nem tudom megéri-e várni az "igazi"-ra, vagy felesleges ekkora feneket keríteni az egésznek? Az árnyaló tényező, hogy jelenleg nem nagyon lenne időm fenntartani egy rendes kapcsolatot, mert az egyetem, munka és a sport (melyekből egyiket sem adnám fel) időm nagy részét felemészti.

Elég gyerekesen hangzik a kérdés, hiszen ki tudná helyettem eldönteni, ezzel tisztában vagyok, úgyhogy felesleges az orrom alá dörgölni, csak kíváncsi vagyok más véleményére is. Üdv. 20/L



2016. márc. 10. 20:20
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
0%
Az iligység bűzös és az irigység becsületes!
2016. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
0%

63-asbte valami fogyatékos vagy? Nézz már utána az irigység szónak. A kérdezőben semmi irugylésre méltó nincs.


Dex azért mondtál baromságot mert arra biztatod,nhogy várjon és ne tegyen semmit. Így nem fog menni.

2016. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

Először is dexii nem dex

Másodszor nem azt,mondtam, hogy a végtelenségig várjon

2016. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miről beszélsz, én eredeti vagyok mint a coca cola és már mondtam, hogy menj máshova irigykedni, te irigy!
2016. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

És a nem irigyek akkor nyerik el méltó jutalmukat amikor az iligyek megbűnhődnek!


Ne feledjétek!

2016. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként rájöttem az iligységed okára 40%-os!


Biztos irigykedsz a 63%-ra, mi, te iligy!

2016. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
0%
Te hülye vagy. Még trollkodni se tudsz rendesen.
2016. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
0%
Irigykedsz, mi?
2016. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
0%
És már mondtam, hogy eredeti vagyok mint a coca cola, te iligy!
2016. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
0%

Névtelen iligység!

Perisztaltikázz vissza a névtelen sötétségbe.

2016. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!