Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sose élvezek el és már elkeser...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose élvezek el és már elkeseredtem miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
8 hónapos kapcsolat alatt soha nem élveztem el. 18 vagyok. Szex után sokat szoktam sírni mostanában mert egy kicsit, legalább egyszer én is át akarom élni de nem sikerül. A barátomnak ezt már elmondtam és felajánlotta hogy kinyal de sose került rá sor. Neki mindig sikerül az első alkalomtól fogva :'( nekem miért nem?
2016. márc. 12. 19:42
 1/10 October15 ***** válasza:
100%
8 hónap alatt nem sikerült abszolválni egy nyalást? What?
2016. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Válassz egy idősebb, tapasztalt, nyalni is szerető pasit aki rád is figyel nem csak önmagával van elfoglalva mint a mostani pasid! F.
2016. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor itt a barátoddal is komoly gondok vannak.

Először is egy jó szex nem úgy kezdődik, hogy durrbele, aztán meg a pasi közli, hogy ja, neked is ugyanannyi időd volt mint nekem.

Előjáték megvolt rendesen? Mármint simogatás, csiklónyalogatás, stb.

Próbáljátok úgy, hogy hosszabb ideg izgatja a csiklód, mielőtt beteszi. Simogassa, nyalogassa, közben újjazzon, és csak akkor tegye be, ha már érzed te is, hogy közel vagy.

Az nem úgy van, hogy ha te nem jutsz el, akkor majd legfeljebb egyszer kinyal. A szex azért ennél többről kell hogy szóljon.

2016. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Előttem már leírtak mindent. Ez nem normális. Alapból nem a d_gással kéne kezdeni, hanem pettingelés során megismerni a másik testét, és ebbe bizony az orál is beletartozik. Ejnye :/
2016. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mikor neki sikerül örülök neki mert szeretem. De mikor öltözök fel olyan csalódott vagyok. És sietek minél hamarabb egyedül lenni hogy ne lássa hogy sírok :( csak azért vágyom rá mert ki vagyok éhezve a szeretetére és jó lenne érezni hogy fontos vagyok neki :( megelégszem csak egy ilyen alkalommal is
2016. márc. 12. 19:53
 6/10 October15 ***** válasza:
100%
Na az se egészséges. Mármint én elhiszem, hogy vannak szeretetéhes csajok de azért bakker nem egy kutya vagy..
2016. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én tennék róla, hogy a nyelvem játékától remegjen a tested a gyönyörtől! F.
2016. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hiába próbálod azt érezni, hogy fontos vagy neki, ez csak illúzió, önámítás. Ha fontos lennél neki nem így szexelne. Kényeztetne, nyalogatna, és csak utána rakná be, és nagyonis fontos lenne neki is, hogy te is boldog légy.

Ne álltasd magad feleslegesen, mert csak rosszabb lesz. Kérdezd meg tőle, hogy szeret-e valójában, vagy csak dugni akar. Mert ha igen, akkor próbálja meg úgy csinálni, ahogy ahogy szeretkezni szoktak az emberek. Előjátékkal, nyalogatással, stb.

2016. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Legközelebb amikor hanyatt dől, h knyeztesd, kérdezz rá, h akkor most franciázzunk?

Elfogadható válaszok:

- igen, űlj a számra!

- nem, előbb kinyallak, s utána te szopj engem

Nem elfogadható:

- nem

-nem, elóbb szopj, vagy szexeljünk, s majd utána


Ha jó választ ad, akkor hajrá! Ha rosszat, akkor vagy azt mondd, h"de eddig hiába kérte, utána nem csináltad!" Vagy "múltkor azt ígérted, h megteszed!" Ha egyikkal se éred el a célod, akkor felismerheted, h egy önző pasival kerűltél össze, s jobb minél hamarabb megszabadulni tőle. A leghelyesebb, ha azonnal felőltözöl, s otthagyod!

2016. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anélkül, hogy kinyal, be se engedném tenni...
2016. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!