Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pasi, hogy bírja ki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi, hogy bírja ki, hogy ne menjen el szex közben?

Figyelt kérdés

A partnerem szinte sosem megy el és ez engem zavar,mert imàdom az oràlt.Szeretném,ha a szàmba élvezne. Nem értem.

Hogy mondjam meg ezt neki?

Hogy bìrja ki,hogy ne menjen el?

Miért nem megy el?

Komolyakat,köszi!


2016. márc. 24. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Bocs, hogy ezt mondom, de valószínűleg szarul csinálod ( fogazol, túl gyors vagy stb.)

Kérdezd meg őt, hogy hogyan csináljad, hogy neki is jó legyen:)

2016. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De mondta,hogy jó vagyok el szokott menni csak ritkàn mondta ma ,hogy mindjàrt elmegy,de visszatartotta
2016. márc. 24. 18:36
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Rengeteg pasi nem megy el szex közben, van, akinek fizikai vagy lelki problémából adódik, van, akinek csak több idő kell, vagy jobb minőség, illetve vannak olyan pasik is, hogy rászólsz, hogy most menjen el, és elmegy parancsszóra. Elég elterjedt tévhit, hogy a férfiak minden egyes szex során elmennek, és hogy az ő orgazmusuk jelenti az aktus végét meg a célját.
2016. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én azért nem szoktam mindig elmenni, mert a napi szintű ejakuláció nagyon leviszi az energiaszintemet. Fáradtabb leszek.

Én 1-2 hetente szoktam elmenni 1x és így sokkal egészségesebbnek érzem magam.

Ha maszturbálok akkor is ugyanígy.

2016. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Margaret Tatcher-re szoktunk közbe gondolni. Kivétel nélkül!!!!

26/F

2016. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Önuralom kérdése. És persze gyakorlás is.

Ha kimondottan azt szeretnéd akkor élveznék a szádba. De dugásnál minél tovább húznám, hogy minél többször élvezz el!

2016. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha kifejezetten mondtad neki hogy menjen el a szádba miközben csinálod, nem értem hogy miért nem teszi meg. A másik: ha még nem mentek el a szádba, akkor esetleg kellemetlen lehet, ha még nem próbáltad, ezt gondolom vegiggondoltad.
2016. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mâr ment el a szàmba 2-szer is
2016. márc. 24. 20:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha sokat rejszolt előtte akkor lehet amiatt is. Volt hogy egy órát szenvedtem vele, pedig magamnak csináltam, csapkodtam rendesen, már mindenféle trükköt is bevetettem (zacsipacsi, torna, szexmozgás imitálás)szóval ja. Nagynehezen sikerült elmenni. Ha meg egy csaj csinálja és még nem olyan profi,akkor szenvedős a dolog. Legalábbis nem garantált, hogy el fog menni, mert a sok mszti miatt az amt csinálsz valszeg nm nyújt elég ingert. Próbáld azt, hogy hátúlról nyúlsz oda a pasid farkához és jól megcsapdosod neki egyk kézzel, a masik kezeddel meg a zacsiját paskolod. Azért hátulról, mert úgy könnyebb, , kevésbé fárad a kezed. Persze így nehéz lesz a szadba élveznie. Kérd meg h csinálja magának és akkor tuti a szádba tud majd élvezni.
2016. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem szokta kiverni azt mondta elég amit én nyùjtok neki
2016. márc. 24. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!