Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves vagyok, és egy 39...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, és egy 39 éves, kétgyerekes pasi nyomul rám. Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

3 hete ismertem meg egy szórakozóhelyen. Valami isteni pasi, de tényleg, soha nem találkoztam még ennyire jóképű (pontosan az ideálom), és férfias férfival, tényleg egy érett, igazi pasi, nagyon nagy hatással volt rám. Tudtam a korát, de nem érdekelt, annyira működött köztünk a kémia, és valószínűleg max. 10 perc múlva széttettem volna neki, csak aztán, pont mint egy rossz filmben, hát nem kiesik a zsebéből a jeggyűrűje? (nyilván nem volt rajta) akkor azért megkérdeztem hogy azt melyik búcsúban nyerte a céllövöldén, akkor már hiába magyarázkodott.. Csak 12 éve házas, van két gyereke (a nagyobbik lánya csak 2 évvel fiatalabb nàlam...), meg ilyen jó kis dolgokat tudtam meg.

Persze az első gondolatom az volt hogy szemét állat, de nem adta fel, és azóta nem hagy békén. Írogat, hívogat, piszkál, én meg, magam sem tudom miért, de nem tudom megállni, hogy ne reagáljak rá. Találkoztam vele valamelyik nap, akkor volt az hogy egy hajszál választott el attól, hogy odaadjam magam, feltettem neki a kérdést hogy mi van a feleségeddel, nem egyszer, mindig az a válasza, hogy ez nem az én dolgom, ne foglalkozzak vele. És hát úgy látom, hogy gerjed rám..

Én nem akarok tönkretenni egy családot, de konkrétan az ideggörcs határán vagyok, annyira nem bírok magammal, képtelen vagyok megszakítani vele a kapcsolatot.

Egy ilyen helyzetben mi a francot lehet tenni?


2016. márc. 29. 01:26
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
88%

Ő pontosan tudja, hogy aláfekszel rövidesen, te csak sejted.

Mit lehet tenni: diszkrétnek lenni és nem várni folytatást, vagy ennél többet.

2016. márc. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
33%
A te férjed ugyanígy félre fog kefélni egy tinivel 20 év múlva mikor te otthon pelenkat cserélsz. Akkor nem fog vigasztalni a gondolat h bezzeg én kihagytam azt a faszit akkor..
2016. márc. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
93%

"valószínűleg max. 10 perc múlva széttettem volna neki"


Huuha, ez aztán a teljesítmény, szerencse, hogy van tartásod.


Ha nem akarsz tönkretenni egy családot, akkor egyszerű: ne tedd!! Szakíts meg vele minden kapcsolatot, ne találkozz, ne beszélj vele. Ne keresd.


Ha ennyire rádjön az ideggörcs, menj el újra bulizni, keress egy független (!!) pasit és majd neki tedd szét 10-20 perc után a lábad.


Nyílván ez a pasi pontosan tudja mennyire nedvesedsz rá, bizonyítottad ezt neki párszor és már-már tisztában azzal, hogy úgyis le fogsz feküdni vele. Ő meg úgy van vele gondolom, hogy hülye lenne kihagyni egy ilyen könnyen szerzett friss husit.

2016. márc. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem vagy szűz, akkor feküdj le vele nyugodtan. De ne hidd, hogy feleségül vesz.

A házasságát már ő, vagy a felesége tönkretette, abban neked nincs részed. Ha az asszony üresen tartaná a zacsiját, akkor nem foglalkozna veled. És majd 20 év múlva, amikor a férjed félrelép, akkor legelőször azt tudd meg, hogy üres volt-e előtte a zacsija?

2016. márc. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
98%

Lol ez pont aktuális:

Ribi - Ma véget vetettem egy több éves kapcsolatnak!

Srác - Úristen! És jól vagy?

Ribi - Persze! Nem az én kapcsolatom volt.

2016. márc. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
93%

Csak megbőröz egy párszor.Mert friss husi vagy.Majd félrebax és kész.

Szerinted aki a feleségét megcsalja egy lánya korabeli lánnyal az szerinted tartós kapcsolatban marad veled?

Ha egy zseb ribi akarsz lenni akkor menj bele.

De aztán ne gyere ide sírni.Mert sokan ezt csináljátok itt az oldalon.

2016. márc. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
96%

Szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ahogy látom, nem fér bele az elveidbe. És gondolj bele, csak egy ungabunga lennél neki. Csak a tested kell neki, ez nagyon megalázó azért. Csak kihasználná, hogy bejöttök egymásnak. Vajon mint emberre is tekint rád? Nem hiszem.

Ne hagyd magad! Jobbat, többet érdemelsz! Még tartós kapcsolatba is csak akkor menj bele, ha nem csak a tested érdekli a másikat! Akinek van felesége, annak csak a tested kell.

2016. márc. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim válasza:
91%
Rossz ribi
2016. márc. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
36%

ki ne hagyd életed legjobb szexpartyját

később megbánod ha nem teszed meg.

mért amugy van más férfi jelölt akinek széttennéd a lábad. ugye hogy nincs huzzál bele titokban

minden tini erre vágyik

te meg itt vacilálsz

a végén lemaradsz róla, sok hasonló csaj közt tud ám a pasi keresgélni elhiszed

2016. márc. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
79%

Én már voltam 38 éves pasival,de neki nincs családja vagy kapcsolata.Ha egy családos faszi rámnyomulna,legyen akármilyen vonzó,megvetném és lenézném,mert ilyen sunyi,hogy korrekt szakítás/válás helyett a félred*gást választja.Ha már egyszer nem működik az a kapcsolat,előbb-utóbb úgyis vége lesz.


Tedd azt,amit akarsz,de legyen tartásod és ne felejtsd el,hogy van párszáz millió szingli pasi a Földön,akik közül válogathatsz,családos helyett...

19L

2016. márc. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!