Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves vagyok, és egy 39...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, és egy 39 éves, kétgyerekes pasi nyomul rám. Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

3 hete ismertem meg egy szórakozóhelyen. Valami isteni pasi, de tényleg, soha nem találkoztam még ennyire jóképű (pontosan az ideálom), és férfias férfival, tényleg egy érett, igazi pasi, nagyon nagy hatással volt rám. Tudtam a korát, de nem érdekelt, annyira működött köztünk a kémia, és valószínűleg max. 10 perc múlva széttettem volna neki, csak aztán, pont mint egy rossz filmben, hát nem kiesik a zsebéből a jeggyűrűje? (nyilván nem volt rajta) akkor azért megkérdeztem hogy azt melyik búcsúban nyerte a céllövöldén, akkor már hiába magyarázkodott.. Csak 12 éve házas, van két gyereke (a nagyobbik lánya csak 2 évvel fiatalabb nàlam...), meg ilyen jó kis dolgokat tudtam meg.

Persze az első gondolatom az volt hogy szemét állat, de nem adta fel, és azóta nem hagy békén. Írogat, hívogat, piszkál, én meg, magam sem tudom miért, de nem tudom megállni, hogy ne reagáljak rá. Találkoztam vele valamelyik nap, akkor volt az hogy egy hajszál választott el attól, hogy odaadjam magam, feltettem neki a kérdést hogy mi van a feleségeddel, nem egyszer, mindig az a válasza, hogy ez nem az én dolgom, ne foglalkozzak vele. És hát úgy látom, hogy gerjed rám..

Én nem akarok tönkretenni egy családot, de konkrétan az ideggörcs határán vagyok, annyira nem bírok magammal, képtelen vagyok megszakítani vele a kapcsolatot.

Egy ilyen helyzetben mi a francot lehet tenni?


2016. márc. 29. 01:26
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Utolsó három, köszönöm a normális válaszokat :)
2016. ápr. 2. 09:57
 42/45 anonim ***** válasza:
Mivan nem kaptàl elég vàlaszt?!
2016. ápr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Annyira nem, hogy megint kiírt egy kérdést.
2016. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
62%
Nem is tudom mit vártunk amúgy, világosan leírta a kérdésben is, hogy kb 10 perc múlva már dugatta volna magát, ergo egy ordas nagy r*ibiről beszélünk, az ilyenekbe nem szorult semmi tartás, sem együttérzés. Egyszer mondjuk szívesen végignézném, ahogy a megcsalt feleség szálanként kitépi ennek a hülye p*icsának a haját, majd kikaparja a szemét, mert megérdemelné.
2016. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Utolsó: Biztos lehetsz benne, hogy ez lesz a következő kérdése.
2016. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!