Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves vagyok, és egy 39...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, és egy 39 éves, kétgyerekes pasi nyomul rám. Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

3 hete ismertem meg egy szórakozóhelyen. Valami isteni pasi, de tényleg, soha nem találkoztam még ennyire jóképű (pontosan az ideálom), és férfias férfival, tényleg egy érett, igazi pasi, nagyon nagy hatással volt rám. Tudtam a korát, de nem érdekelt, annyira működött köztünk a kémia, és valószínűleg max. 10 perc múlva széttettem volna neki, csak aztán, pont mint egy rossz filmben, hát nem kiesik a zsebéből a jeggyűrűje? (nyilván nem volt rajta) akkor azért megkérdeztem hogy azt melyik búcsúban nyerte a céllövöldén, akkor már hiába magyarázkodott.. Csak 12 éve házas, van két gyereke (a nagyobbik lánya csak 2 évvel fiatalabb nàlam...), meg ilyen jó kis dolgokat tudtam meg.

Persze az első gondolatom az volt hogy szemét állat, de nem adta fel, és azóta nem hagy békén. Írogat, hívogat, piszkál, én meg, magam sem tudom miért, de nem tudom megállni, hogy ne reagáljak rá. Találkoztam vele valamelyik nap, akkor volt az hogy egy hajszál választott el attól, hogy odaadjam magam, feltettem neki a kérdést hogy mi van a feleségeddel, nem egyszer, mindig az a válasza, hogy ez nem az én dolgom, ne foglalkozzak vele. És hát úgy látom, hogy gerjed rám..

Én nem akarok tönkretenni egy családot, de konkrétan az ideggörcs határán vagyok, annyira nem bírok magammal, képtelen vagyok megszakítani vele a kapcsolatot.

Egy ilyen helyzetben mi a francot lehet tenni?


2016. márc. 29. 01:26
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
19%
Na de drágám, miért írod ki ide nyilvánosan? még meglátja a feleségem! inkább gyere át hozzám ha már ennyire kívánod a porcost, most egyedül vagyok itthon:)
2016. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
16%
Jöttök itt azzal h legyen "független".. Miert ne lehetne független személyiség valaki attól, h felesége van? Attól h a felesége, családja függ tőle, o meg élhet független életet.
2016. márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, ha párszor vagy pár hónapig diszkréten összejárnátok, azzal nem tennéd tönkre a családját. Ha lepattintod, akkor max. más fiatal nővel fog próbálkozni.


Ez az egyik oldala. A másik az, hogy Te mit vársz tőle? Illúzió lenne tőle elvárnod, hogy egy-két hónap szórakozáson túl mást is nyújtson neked. Az meg még kevésbé lenne stílusos, ha később el kezdenél követelőzni. Önérzetes nőt pedig a titkolt szerető státusz előbb utóbb megviselne, mert egy ilyen nő joggal elvárhatja, hogy az a férfi, akit szerelmével kitüntet, az mindenki előtt büszkén felvállalja.


Konklúzió: ha nem vagy túl versenyképes nő, akkor még kis megaláztatást is megér az, hogy most pár hónapig élvezhesd egy neked tetsző férfival a testi szerelmet. Ha viszont versenyképes nő vagy (csinos, kulturált, jó családi háttérrel..), akkor simán találsz olyan férfit, aki nem csak szeretőnek, hanem társnak is kellenél.

2016. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
34%
De mi mást szűrhetnénk le mint hogy egy rbnc vagy? Hogy ki irod valószinüleg 10perc mulva szét tetted volna neki?! Még arra sem vagy jó szerintem hogy szerető legyél. Férfi létemre szégyen nem szégyen én az ilyeneket mint te megvetem! Te cafka püh! Ki irtad viseld el a negativ kommenteket! Vagy mit vártál? Mindenki azt irja majd hogy "jaaj hát nyugodtan, feküdj le vele!" es hogy "Milyen tisztességes KISLÁNY vagy!"
2016. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Ja, hogy azért lennék az, mert lefeküdtem volna egy nekem tetssző pasival, aki úgy állt elém, hogy független ember? (mert utána derültek ki a dolgok, bár ezt a kérdésben is leírtam...)

Akkor ezek szerint minden nő r.ibanc, aki szívesen lefeküdne egy számára vonzó férfival. Igen, szerintem is...

2016. márc. 29. 11:58
 26/45 anonim ***** válasza:
51%
Lehet,hogy nem kéne ezt írnom, de valamiért mégis azt gondolom, hogy mindenért a kérdező és a kérdésében szereplő férfi (ez férfi? ne hülyéskedjünk már!) a hibás, bármi is történik. :)
2016. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
36%
Akkor is. 10perc után? Ha nem nős nem derülnek ki a dolgok. 10 perc után azon kivül hogy helyes! Mi a frászt tudtál volna róla? Ismeretlen pasassal feküdtél volna le. Nagyon fiatal es naiv vagy! Erre még nagyon rá fogsz fázni..... Sok sok verés és sok sok csalódás vár még rád. Bár téged lehet a verés sem térítene észhez.
2016. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
48%
Több lehetőség él: 1, megtörténik neked ennyi és ő meg jönne továbbra is 2; megtörténik neki ennyi te meg nyomulnál 3: megtörténik és elfelejtitek 4' megtörténik és maradtok így és egyre klasszabb lesz minden . Ennek minimális az esélye .
2016. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
21%
Ha beindít igazán, akkor nincs min gondolkodni. Majd később rá fogsz jönni, hogy viszonylag kevés ember hat így ránk. Nem nagyon lehet elpazarolni az ilyet. Csak tényleg tudd, hogy nem ő lesz a gyerekeid apja...
2016. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
39%

Ha ismerkednék egy csajjal és ez kiderülne a múltjáról úgy otthagynám mint a sz*rt!

Azt gondolnám hogy képes lennél rányomulni a fateromra is.

Meg ha más kapcsolatát képes lenne tönkretenni akkor a sajátját is. (és most ne gyere azzal hogy nem tudunk semmit a családi hátteréről)

Ha ilyen a csávó akkor ha nem is veled de keres mást.

Eljön a te időd is mikor harmincas éveidben ilyen pasik társaságát élvezheted. Vagy majd akkor már a 18,huszonévesekre fogsz így nézni?

Korodbeliek között is vannak érettebbek csak meg kell találni.

Én például nálam idősebb csajokat (+ 2-3 év) keresek mert a korombeliek komolytalanok a komoly helyzetekben és éretlenek és alkalmatlanok egy kapcsolatra.

Ááh nem is magyarázkodok tovább.

Úgyis szétteszed neki a lábad mindegy ki mit mondd...

De ezt te fogod bánni mert az írásod alapján szinte beleszerettél,főleg ha beszélgettek és olyan mint amilyennek akartad akkor 100% hogy beleszeretsz. De neki csak egy üritő lennél a zacsijának és kidob mint a sz*rt ha már megunt. Te meg majd ott sírsz hogy miért történik ez veled. Aztán ha nincs eszed (a leírás alapján nem igazán vettem észre) akkor ez a gondolat fog öngyilkosságba vagy érvagdosásba kergetni.

De legalább egy ilyen csajjal kevesebb.

2016. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!