Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves vagyok, és egy 39...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, és egy 39 éves, kétgyerekes pasi nyomul rám. Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

3 hete ismertem meg egy szórakozóhelyen. Valami isteni pasi, de tényleg, soha nem találkoztam még ennyire jóképű (pontosan az ideálom), és férfias férfival, tényleg egy érett, igazi pasi, nagyon nagy hatással volt rám. Tudtam a korát, de nem érdekelt, annyira működött köztünk a kémia, és valószínűleg max. 10 perc múlva széttettem volna neki, csak aztán, pont mint egy rossz filmben, hát nem kiesik a zsebéből a jeggyűrűje? (nyilván nem volt rajta) akkor azért megkérdeztem hogy azt melyik búcsúban nyerte a céllövöldén, akkor már hiába magyarázkodott.. Csak 12 éve házas, van két gyereke (a nagyobbik lánya csak 2 évvel fiatalabb nàlam...), meg ilyen jó kis dolgokat tudtam meg.

Persze az első gondolatom az volt hogy szemét állat, de nem adta fel, és azóta nem hagy békén. Írogat, hívogat, piszkál, én meg, magam sem tudom miért, de nem tudom megállni, hogy ne reagáljak rá. Találkoztam vele valamelyik nap, akkor volt az hogy egy hajszál választott el attól, hogy odaadjam magam, feltettem neki a kérdést hogy mi van a feleségeddel, nem egyszer, mindig az a válasza, hogy ez nem az én dolgom, ne foglalkozzak vele. És hát úgy látom, hogy gerjed rám..

Én nem akarok tönkretenni egy családot, de konkrétan az ideggörcs határán vagyok, annyira nem bírok magammal, képtelen vagyok megszakítani vele a kapcsolatot.

Egy ilyen helyzetben mi a francot lehet tenni?


2016. márc. 29. 01:26
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
63%

Hogy te mekkora egy álszent rbnc vagy!

Az irasod alapjan ugyis le fogsz vele feküdni! De akkor verjen meg érte az Isten ahogy csak tud!! Szenvedj és a feleség tudja meg, menjen a házatokra és szagasson meg a szüleid előtt! Ezt érdemelnéd!

2016. márc. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
69%

Ilyen családos, nem sokára tata korban lévő férfi(?) mi a francért nem hagy békén, egy épen az oviból leballagott 18 éves kis lányoktól? Az ilyen kis lányok is mit keresnek a majdnem taták közelében? Amúgy fogadok,hogy nem sokára alatta fogsz te feküdni,gratulálok, nem tudom minek kell apád korabelivel kezdeni, másik dolog, pont házas emberrel?

Reméljük,hogy a felesége meg a lánya a szüleid előtt fognak lealázni!

2016. márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem is rossz otlet amit irtak itt a tobbiek.... az lenne a legjobb ha a kis ribit a szulei elott tepne meg a feleseg, aztan bemutatna neki meg a szuleinek a siro gyermekeit akik apanelkul maradtak.
2016. márc. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
95%

Sokan levonják a következtetéseket úgy, hogy fingjuk sincs a faszi kapcsolatáról. Lehet együtt vannak már 20 éve és 10 éve le se szarják egymást. Lehet nyitott házasságban élnek és a Nő is kurel. Lehetséges, hogy a gyerekek és az anyagiak miatt nem mennek szét. Ezt nem tudni.


Egyébként az tényleg nem szép, hogy 18 éves leánykát akar leszúrni 38 éves férfi létére.

Lehetséges, hogy az idősebb nők nem állnak vele szóba é te pedig naiv vagy. Túl fiatal.


Két lehetőséged van.

1. Megadod magad, kureltek és élvezed a helyzetet.

Ennek a veszélye, hogy szerelmes lehetsz és Ő nem fogja viszonozni. Ez akkor lenne elfogadható opció ha el tudnád különíteni és nem habarodnál bele. Szinte biztos, hogy nem fogod tudni és kegyetlenül szívni fogsz.


2. Elejét veszed a dolgoknak, meg mondod hogy új barátod van és ne zaklasson. Ha tovább zaklat akkor a családja meg fogja tudni, hogy a lánya korabeli lányokra hajt. (ez lenne az szerintem az okosabb verzió).

2016. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
30%
Mondd el a feleségnek
2016. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
33%
Szólj a feleségének, hogy állítsa le a pasit, mielőtt túl késő lesz...
2016. márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 Noren1989 ***** válasza:
53%

1. kérdés: te a szexen kivül akarsz tőle vmit egyáltalán?

Ha nem, akkor csináljátok nyugodtan.

26/F

2016. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
17%
Ne csinálják nyugodtan, ne hogy már a kis lányt használja fel, mert nem bír a farkával! Nem bír vele? Majd én megoldom a problémáját egyszer s mindenkorra: "Rex! Fogd meg! Rossz ember!" :)
2016. márc. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm, attól pedig nem érzem magam ribinek, hogy vonzónak találok egy férfit, legyen az akárhány éves, és családi állapotú. Egy ujjal nem nyúltam hozzá, nem is fogok (oké, hogy érzések, de agyam azért van), itt páran viszont visszavehetnének kicsit, amiért 10 mondat után már dobálóznak ezzel a jelzővel ;)
2016. márc. 29. 10:19
 20/45 anonim ***** válasza:
59%
Rex! A kérdező is rossz! Kapd el! :)
2016. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!