Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves vagyok, és egy 39...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, és egy 39 éves, kétgyerekes pasi nyomul rám. Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

3 hete ismertem meg egy szórakozóhelyen. Valami isteni pasi, de tényleg, soha nem találkoztam még ennyire jóképű (pontosan az ideálom), és férfias férfival, tényleg egy érett, igazi pasi, nagyon nagy hatással volt rám. Tudtam a korát, de nem érdekelt, annyira működött köztünk a kémia, és valószínűleg max. 10 perc múlva széttettem volna neki, csak aztán, pont mint egy rossz filmben, hát nem kiesik a zsebéből a jeggyűrűje? (nyilván nem volt rajta) akkor azért megkérdeztem hogy azt melyik búcsúban nyerte a céllövöldén, akkor már hiába magyarázkodott.. Csak 12 éve házas, van két gyereke (a nagyobbik lánya csak 2 évvel fiatalabb nàlam...), meg ilyen jó kis dolgokat tudtam meg.

Persze az első gondolatom az volt hogy szemét állat, de nem adta fel, és azóta nem hagy békén. Írogat, hívogat, piszkál, én meg, magam sem tudom miért, de nem tudom megállni, hogy ne reagáljak rá. Találkoztam vele valamelyik nap, akkor volt az hogy egy hajszál választott el attól, hogy odaadjam magam, feltettem neki a kérdést hogy mi van a feleségeddel, nem egyszer, mindig az a válasza, hogy ez nem az én dolgom, ne foglalkozzak vele. És hát úgy látom, hogy gerjed rám..

Én nem akarok tönkretenni egy családot, de konkrétan az ideggörcs határán vagyok, annyira nem bírok magammal, képtelen vagyok megszakítani vele a kapcsolatot.

Egy ilyen helyzetben mi a francot lehet tenni?


2016. márc. 29. 01:26
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Pont egy ilyen "ember" véleményére nem fogok adni, aki ilyet le mer írni, kimt az utolsó két mondatod.
2016. márc. 29. 15:29
 32/45 A kérdező kommentje:
*mint
2016. márc. 29. 15:29
 33/45 anonim ***** válasza:
43%

Hàt igen szar helyzet ,ettől még nem ri.i a kérdező,hisz még nem feküdt le a pasival. Bàr ,ha lefeküdnél se lennél r.bi. A pasit itt ,miért nem szidjàtok,hisz ő itt a legnagyobb hibàs nem te.

De én a helyedbe ,ha ennyire kîvànnàm a dolgot ,akkor szexelnék vele egy hatalmasat vagy többet. Bàrmit teszel ne szeress belé! Mert ez csak egy éjszaka lesz ,a férfi nem fogja elhagyni sose a csalàdjàt ezt jegyezd meg max szerető lehetsz.

Én is voltam hasonló helyzetben csak ott én kìvàntam a férfit ,mint ahigy îrtad én is bàrmikor , széttettem volna neki. Annyira kîvàntam őt csak én még szerelmes is voltam belé, és rossz volt ,hogy még csak hozzà sem érhettem.De sose történt köztünk semmi sajna. :(

2016. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
22%
Ha ismerném a pasast és a nejét rögtön el árulnálak neki. Neked jó kiadós verés hiányzik! Megszaggatna úgy a felesége hogy csak ugy sikoltozná! Megtépne, rád taposna megcsonkítana azt érdemelnéd! Tini rbnc!
2016. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
74%
33-as, én szidom a férfit is, adok mindkettőnek, nálam aztán nincs kegyelem :) De ha a viccet félreteszem és belegondolok, nekem aztán nyolc, hogy ki kivel fekszik, vagy nem fekszik le, egyiket sem ismerem, nem is változik semmit sem az életem,ha ezek ketten kefélnek vagy nem.
2016. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
41%

A válaszokat nem olvastam el nagyon csak a sztoridat.


Ha van kedved 1-2 jó dug@shoz, akkor ne görcsölj rajta! A pasi családi élete nem miattad lesz jobb / rosszabb. Ha nem veled, mással fogja csalni az asszonyt. Ha bejön, jófej, kívánod, tedd szét a lábad!

Sajnos ilyen romlott világban élünk... A pasi is szenved ettől, hogy nem tud megülni a seggén, de hajtja valami belülről. Ismerős... 31F

2016. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
37%
Ribaaaaaanc
2016. ápr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
73%

A válaszokat én sem nagyon olvastam, csak néhányat. Sok ember elveszik a részletekben, és ok nélkül le rib@c0zza szegény lányt, akinek nem elég hogy a szíve, és az agya közt kell igazságot tenni, szem előtt tartva a morális, és erkölcsi normákat, még mikor tanácsot kér, akkor is egy rakat habzószájú ,,troll" akarja megmondani a tutit! Néhány válasznak nincs is köze az eredeti kérdéshez! Csak fölös, értelmetlen nyálverés!

Neked meg kérdező azt ajánlom, hogy dönts ahogy jónak látod! De az igaz, hogy nem a te hibád, hogy a férfinak szétment a házassága, ha nem talál meg téged, megtalál mást! De ha még bele is mennél a dologba, egy a fontos, ne szeress bele! Én is voltam egy ,,sokkal" idősebb férfiba szerelmes, viszonzatlanul! Borzasztó érzés!! De ha tényleg álmaid pasija, akkor én csak biztatni tudlak! :)

2016. ápr. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
82%

Undorítóak vagytok itt jópáran...

Ha valaki félreba$zik, akkor nem a 3. a hibás. Vinni csak azt lehet, aki nem bír a vérével, kényszeríteni senkit nem lehet.

A feleségnek nem a kérdezőt kéne elintézni, hanem a kedves férjét, ha a megcsalás bekövetkezik. Az ő kapcsolatukért ők a felelősek, nem a szerencsétlen harmadik, aki félre lett vezetve (és attól, hogy lefeküdt VOLNA a pasival, NEM feküdt le vele...)

R¡banc... Imádjátok itt ezt a szót, csak kár, hogy a 90% úgy írkálja mindenhova, hogy még a jelentésével sincs tisztában.

Birkák vagytok. 1 kikiált valamit, jön a többi asszisztálni...

Jöhet a lepontozás, a "de...", meg a többi, le$zarom, ez az említett réteg úgyse fog fel semmit, csak ész nélkül dobálja a $zart...

2016. ápr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
73%

The truth has been spoken.

Csak egyet tudok érteni a két előttem szólóval. Nem vagy r**anc. Ne húzd fel magad ezeken az élettelen trollokon. Mit szólnál ha 25+ évesen még mindig szűz lennél egy 18 éves kis csaj meg itt 10 percekről hadoválna. Nyilván dühös lennél, de valójában nem rá, hanem a saját tehetetlenségedre.

Ha a faszi hazudik a feleségének, akkor sunyi. Nekem a sunyi emberek a legkevésbé sem szexik.

De dönts a legjobb belátásod szerint :) .

2016. ápr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!