Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, szerintetek ciki vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek ciki vagy jó dolog, ha egy 18 éves lány még szűz?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akinek előttem nem nagyon voltak komolyabb kapcsolatai, csak ilyen pár hetes járások meg egyéjszakás kalandok, leginkább ilyen tipikus ribikkel, akik bárkivel összefeküdtek..És egy rakás ilyen csaj után szerintetek felüdülés lenne neki egy olyan lánnyal lennie, akinek már barátja se volt nagyon meg még nem is volt férfival, vagy azt gondolná, hogy mekkora gyökér lehetek, ha 18 év alatt nem jutottam el odáig, hogy valaki egyszer lefeküdjön velem?..

Ti mit gondolnátok egy ilyen lányról?


2016. márc. 29. 12:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%

#9

Srác vagyok. És hülyeségeket beszélsz, mert egy olyan csajjal is kínlódás az első pár alkalom, aki tapasztalt. Mert attól még, h sok partnere volt valakinek semmit nem jelent, mert mindenkinek mások az igényei. Vagyis, ami nekem jó, az Neked nem biztos, h az lesz. Ami velem működik, az lehet, h veled meg nem. Ígyis-úgyis az első pár alkalom arról fog szólni, h egymásra hangolódtok. Ezért tök mindegy, h szűz e még, vagy tapasztaltabb. Ha ezt nem vágod, akkor vagy túl fiatal vagy, vagy pedig egy önző f#sz, aki csak magával foglalkozik. Bocsi, de ez hosszú évek tapasztalata.

2016. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De nem is hátrány. Szerintem.
2016. márc. 29. 13:23
 13/19 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valaki szűz, miért ne ismerhetné a saját testét? o.O
2016. márc. 29. 14:16
 14/19 anonim ***** válasza:
29%

Hiába párolgott el a válaszom, akkor sem változtatok a véleményemen.

Rohadtul nem a szexuális tapasztalatlanság a legfőbb probléma hanam a többi. Ha szűz semmit sem tud a kapcsolatokról, ami nem mindig felhőtlen hanem sokszor fordulnak elő hullámvölgyek, nehézségek és veszekedések. Igazad van kell az összeszokási idő de egy tapasztalt partnerrel ezen könnyebb túllépni mint egy szűzzel. Arrol nem is beszélve, hogy előbb-utóbb más farokra is kíváncsi lesz és nem fog leragadni az elsőnél.

Vannak igényeim és elvárásaim. Az egyik ilyen, hogy a csaj ne legyen szűz. Ezért bem fogok se magyarázkodni se bocsánatot kérni.

2016. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

'Arrol nem is beszélve, hogy előbb-utóbb más farokra is kíváncsi lesz és nem fog leragadni az elsőnél.'

18 évesen ki tervezgeti még azt a jelenlegi párjával, hogy össze fognak házasodni és együtt élik le az egész életüket?

2016. márc. 29. 16:30
 16/19 anonim ***** válasza:
29%
Pont erről pofázok. Mi van han én mondjuk már komolyat terveznék? Akkor miért az én jó édes anyámat mert nem.nyalizok itt a szüzeknek?
2016. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem simán csak szar a logikád. Attól, hogy valakinek volt pl. két (pár évig) jól működő kapcsolata az életben, még rohadtul nem biztos, hogy egy harmadik emberrel könnyebben értene szót, mint egy "szűz csaj", mert a kapcsolatok nem egyetlen sémára épülnek, hanem mindegyik más és más attól függően, hogy kik vesznek benne részt. Az intelligencia, az empátia, a szeretet, a tisztelet, az érettség sokkal fontosabb, mint hogy ki szűz és ki nem, mert elsősorban ezeken múlik, hogy milyen viszonyban lesznek a felek egymással. Ahhoz, hogy valaki normális legyen, nem kell se dugnia, se járnia másokkal.

A másik, hogy egy teljesen jól működő kapcsolatból a büdös életben nem fog kilépni senki csak azért, hogy több f'szt kipróbáljon életében. Illetve lehet, hogy volt már, aki megtette, de ez annyira életidegen viselkedés, hogy nem értem, hogyan aggódhatsz miatta.

2016. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%

Csakhogy egy kapcsolat nem mindig fenékig tejfel, tele van veszekedésekkel és hullámvölgyekkel. Elég egy ilyen hullámvölgy és kés a félreqrás. Arról nem beszélve, hogy nincs olyan aki az elsővel éli le at életét.

Pont ezekre hivatkoznak a csajok, hogy miért nem kell nekik szűz srác: Ne rajtam akarjon gyakorolni, előbb-utóbb másra is kíváncsi lesz, béna lesz stb. Akkor miről beszélünk?

2016. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? A ciki az ha valaki ennyi idősen ilyenért ítél el.
2016. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!