Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik-e, működhet-e olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e, működhet-e olyan kapcsolat, ahol a nőnek nagyobb lényegesen a szexuális étvágya?

Figyelt kérdés

A legtöbben azt gondolják, hogy többnyire fordítva van: a férfi lényegesen több szexet akar, a nő, különösen a szülés után kevesebb együttlétre vágyik.

Tapasztalatom szerint ez egyáltalán nem így van - de ismertek-e olyan kapcsolatot, ahol éppen a nő igényli lényegesen többször a szexet? Hogyan működhet egy ilyen kapcsolat hosszú távon?



2016. márc. 29. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ááh nimfomán.

Hát ha több pasi van tartalékba akkor biztosan működhet.

Mivel egy átlagos pasi nem bír annyit amennyit egy nimfomán nő akar és ebbe nem fog beletörődni és kerít még pár pasast hogy kielégítsék a nagy szexuális étvágyát.

2016. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez minden pasi álma.. ami azért már önmagában is sokat elárul.
2016. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1531:

Álom... azért, mert sokakat még nem hozott össze ilyennel az élet. Az első év nagyon fun meg minden, de aztán napi x szex után a srác kezdi már egy kicsit unni azt, hogy a kapcsolat kb másról sem szól, csak dugásról. Aztán a férfi egy idő után(hamarabb, mint 1 év szerintem!) már nem kívánja annyit dolgot, a nő meg még kívánná, másrészről valamiért nem értik meg, hogy ezek a dolgok nagyon hamar kiégethetőek. Aztán ha nagyon szerencsétlen az illető, akkor a "kedves" barátnő szó nélkül valahol máshol keresi a vígasztalást, megnyugtatva a saját lelkiismeretét azzal, hogy ez csak a másik fél miatt van. Vagy nevezhetjük úgy is, hogy talált egy okot a megcsalásra.


Másrészről egy puncinál nem olyan nagy probléma, ha pl az 5. dugás után már nem nedvesedik, csak mondjuk a normál állapot 40%ra, de sok sikert megdugni valakit egy 40% keménységgel álló pélóval! :D Ezután jön a teljesítménykényszer, ami minden jó szex elrontója.

2016. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1612:

<< ismertek-e olyan kapcsolatot, ahol éppen a nő igényli lényegesen többször a szexet >>


Csak erre válaszoltam.

2016. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

az én kapcsolatom ilyen (én vagyok a nő)

sokszor talál kifogást arra hogy miért ne szexeljünk/pettingeljünk .. sokszor érzem úgy mintha én lennék a férfi a kapcsolatban .. 2 hónapja járunk nem fogom megcsalni sosem az életben de nem tudom mennyire lesz hosszú távú ez a kapcsolat ha a 2 hónap alatt még 1x sem volt orgazmusom .. tény nem erről szól a kapcsolat ezért nem vetettem még ennek véget de a késöbbiekben még kiderül mi lesz

2016. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

16.23- vagyok

azt még elfelejtettem leírni hogy: ez hogy vissza utasítja a szexet nagyon rossz .. nem is azért mert nincs szex hanem mert olyan érzést kelt bennem hogy velem van a baj ami egy nőnek elég rossz ...

2016. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jól mondják az előttem szólók!

Ebből előbbi-utóbb szaki tás lesz. Hiába az érzelmi kötelék a szex is fontos. Az teljesen mindegy hogy a nő vagy a férfi akar –e többet.

2016. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, többnyire a férfiak éreznek hasonlóképpen.

Kivéve, hogy a férfiak megerősítést nyernek abból, hogy VAN orgazmusuk is. (Ellenkező esetben szerintem nem keresnék annyira a szexet, amiből nem származik kielégülésük.)

Pont ez az, hogy a nőkben ezt az egyet nem értem, hogy kívánhatják a több szexet akkor is, ha közben pedig hónapokig ki sem elégülnek?

2016. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
61%
Én minden nap igenylem.A baratom sokszor vissza utasit ilyenkor kerem,hogy le sz*phasam.:) 18/L
2016. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de ahogy én látom sokkal több olyan nővel találkozom magam körül,akik arról számolnak be hogy kevés otthon a szex,mint férfival.És már évek óta.Sajnos én is ilyen kapcsolatban élek,de mivel szeretem,szépen leszoktam a szexről...Most már hetente max. egy alkalommal míveljük.Eleinte totál frusztrált voltam,de lassanként megszoktam valamennyire.Ha nem melózna ennyit,jobb lenne a helyzet,de erre a mai világban nem sok az esély.
2016. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!