Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a foglalt pasikra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a foglalt pasikra gerjedek?

Figyelt kérdés

Konkrét eset történt tegnap : egy barátnőmmel voltunk egy kajáldában, és hozzánk közel ült egy pár. Jegyesek voltak, ez kiderült a beszélgetésből, de a lényeg, hogy a csaj egy tipikus elkényeztetett, erőszakos p.icsa volt, a hanglejtéséből is kiderült, meg amiket mondott. (És az a durva hogy sztem közelebb lehetett a 30hoz, mint a 20hoz, tehát nem kislány volt) Sikerült összeraknom a sztorit, a csaj azt akarta, hogy modellkedjen a srác, de az meg nem volt oda az ötlettől. (Látszott is rajta, hogy a háta közepére se kívánja). Kiderült, hogy már múltkor elrángatta egy fotózásra, vagy castingra, nemtudom, tök kínosan érezte magát a srác, de csaj csak erőltette és erőltette. Ahogy ez a nő beszélt, a barátnőmmel csak néma csendben néztünk egymásra, és valszeg mindketten arra gondoltunk, hogy milyen szívesen megtépnénk. :D Egy kis idő múlva a csaj elment valami kajáért, a barátnőm meg (ilyen esetekben nagyon gonosz tud lenni:) ) átült a srác mellé, és elkezdte faggatni, közben meg felém tett utalásokat, valszeg úgy gondolta, ezt rám bízza. :)

Na mindegy, beszélgettünk a sráccal, engem meg egyre jobban elöntött, tényleg valami gonoszság, olyanokat mondtam hogy "szerintem nagyon nem működik egy olyan kapcsolat ahol ilyen erőszakos az egyik fél", egészen amíg vissza nem jött a csaj. Persze az elkezdett hisztizni, hogy mit akarunk a pasijától (annyira szánalmas), csak nevetni tudtam az egészen, szóval inkább leléptünk. De még előtte felírtam egy zsepire a számom, és a srác ölébe ejtettem, csak úgy célzásképpen. Nem reagált semmit, de láttam, hogy eltette. És később felhívott. Elvileg ma találkozunk. Rajtam nem múlik semmi :)

Már egy ideje érzem, de ez volt a csúcspontja annak, hogy valami furcsa van most velem. Alapjáraton élvezem, de néha rámtör az, hogy lehetek ilyen gonosz, meg mi történt velem. Soha nem voltam ilyen, nem okoztam volna senkinek sem fájdalmat szándékosan.

Ti mit gondoltok, ez mitől lehet? (2 hónapja szakítottam, megcsaltak, lehet ez számít)

18L


2016. ápr. 2. 12:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%

Lehet az elhódítás miatt..Ebben van izgalom

21/F

2016. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Mert hülye k**va vagy
2016. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#1, igen ebben lehet valami :)
2016. ápr. 2. 12:25
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Engem is megcsaltak már, meg megbántottak valószínűleg minden lehetséges módon. El is határoztam néhányszor, hogy mostantól csak kib*szok majd mindenkivel, mindenki azt kapja majd tőlem, amit én kapok tőlük, de akárhányszor oda került a sor, hogy valahogy rosszat tehettem volna valakivel, végül sosem tettem meg. Egyszerűen csak nem tudtam megtenni. Nem hagyta a lelkiismeretem. Ha te tudsz így szándékosan ártani másoknak, akkor szerintem legbelül mindig is egy kis getzy voltál, csak most van mire fogni.
2016. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

#2

Csatlakozom.

2016. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
Én ugyanígy működöm csak férfi verzió, vadászösztön, hódítás, ettől lesz izgalmas a buli.Abban mi a kihívás ha a másik facér?? ;)
2016. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

"Rajtam nem múlik semmi :)"


Ténykeg nem végülis csak re indítottad el az egészet. Tipikus felelősség hárító rib***c vagy. Te bem tehetsz semmiről, te csak sodródsz az árral. Ha meg tényleg megcsaltak akkor neked kéne a legjobban átélni a helyzetet. És akkor csodálkoztok a minden nő qrva megnyilvánulásainkon?

2016. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
4%
Nem vagy gonosz,talán szereted az izgalmas dolgokat.Az a másik csaj nem illett a sráchoz.Nekem tetszik az olyan nő mint te,nem csak azt látja hogy a srácnak van valakije,hanem a dolgok mögé is képes látni.
2016. ápr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

#6

Csak Nehogy egyszer letépjék a töködet.

2016. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy hárítom a felelőséget? Ezt úgy értettem, hogy én nem leszek semmi jónak az elrontója, ha úgy adódik :)
2016. ápr. 2. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!