Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a foglalt pasikra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a foglalt pasikra gerjedek?

Figyelt kérdés

Konkrét eset történt tegnap : egy barátnőmmel voltunk egy kajáldában, és hozzánk közel ült egy pár. Jegyesek voltak, ez kiderült a beszélgetésből, de a lényeg, hogy a csaj egy tipikus elkényeztetett, erőszakos p.icsa volt, a hanglejtéséből is kiderült, meg amiket mondott. (És az a durva hogy sztem közelebb lehetett a 30hoz, mint a 20hoz, tehát nem kislány volt) Sikerült összeraknom a sztorit, a csaj azt akarta, hogy modellkedjen a srác, de az meg nem volt oda az ötlettől. (Látszott is rajta, hogy a háta közepére se kívánja). Kiderült, hogy már múltkor elrángatta egy fotózásra, vagy castingra, nemtudom, tök kínosan érezte magát a srác, de csaj csak erőltette és erőltette. Ahogy ez a nő beszélt, a barátnőmmel csak néma csendben néztünk egymásra, és valszeg mindketten arra gondoltunk, hogy milyen szívesen megtépnénk. :D Egy kis idő múlva a csaj elment valami kajáért, a barátnőm meg (ilyen esetekben nagyon gonosz tud lenni:) ) átült a srác mellé, és elkezdte faggatni, közben meg felém tett utalásokat, valszeg úgy gondolta, ezt rám bízza. :)

Na mindegy, beszélgettünk a sráccal, engem meg egyre jobban elöntött, tényleg valami gonoszság, olyanokat mondtam hogy "szerintem nagyon nem működik egy olyan kapcsolat ahol ilyen erőszakos az egyik fél", egészen amíg vissza nem jött a csaj. Persze az elkezdett hisztizni, hogy mit akarunk a pasijától (annyira szánalmas), csak nevetni tudtam az egészen, szóval inkább leléptünk. De még előtte felírtam egy zsepire a számom, és a srác ölébe ejtettem, csak úgy célzásképpen. Nem reagált semmit, de láttam, hogy eltette. És később felhívott. Elvileg ma találkozunk. Rajtam nem múlik semmi :)

Már egy ideje érzem, de ez volt a csúcspontja annak, hogy valami furcsa van most velem. Alapjáraton élvezem, de néha rámtör az, hogy lehetek ilyen gonosz, meg mi történt velem. Soha nem voltam ilyen, nem okoztam volna senkinek sem fájdalmat szándékosan.

Ti mit gondoltok, ez mitől lehet? (2 hónapja szakítottam, megcsaltak, lehet ez számít)

18L


2016. ápr. 2. 12:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
16%
#9 Aki másra nem képes az verekszik...Nem az Én szégyenem ha el tudom hódítani a csajodat. ;)
2016. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem te vagy a "szánalmas".......
2016. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%

#11

Nem tudsz te elhódítani senkit kis b**zi nethuszár.

Amúgy ezt jó tanácsnak szántam.

2016. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Kakaskodjatok máshol légyszi :)

Egyébként ez nagy igazság, nem az én szégyenem lesz, ha elcsábul a fiúcska :)

2016. ápr. 2. 13:53
 15/22 anonim ***** válasza:
80%
Aha. Persze ha a te faszidat nyúlnák le te óbégatnál a legjobban. Persze az ilyen gyökereket Úgyis csak ürítéste használják. Amúgy is csak egy sz**r provokátor vagy.
2016. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%

A ri.bancoshoz közeli állapotban viselkedtél.....


Sza.rd már le, hogy tök idegeneknek milyen a kapcsolatuk...

Felszínes pi.csa vagy, aki már annyitól megadja valaki idegennek a számát, hogy szerinte jól néz ki. Hiszen ennyi elég egy kapcsolathoz.

Ez nem gonoszság, hanem szánalmas viselkedés.

Milyen jól megneveltek a szüleid, büszkék lehetnek az eredményre.

2016. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
48%

Szép kis sztorit találtál ki :)

nekem tetszett

2016. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
32%
A pasi hany eves kerdezo? Engem erdekel a dolog,majd ird meg uzibe kerlek,hogy mi tortent vagy valami. 😁 Amugy szerintem jol tetted,ha nem tetted volna meg akkor lehet,hogy egesz eletedben bantad volna,hogy miert nem mentel oda. Aztan ki tudja,lehet,hogy ő lesz a ferjed. 😉 Sok sikert
2016. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Noren1989 ***** válasza:

Neked ez jelenti a kihívást, plusz valahol mélyen kielégít, hogy egy kapcsolatot tönkre tudsz tenni. Valóban, ehhez a másik ember gyengesége is kell.

26/F

2016. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hát lehetek ilyen meg olyan r.ibanc, meg k.urva, de azért csak összejött a tervem ;)
2016. ápr. 3. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!