Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszi minden szerencsétl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi minden szerencsétlen ezen az oldalon, hogy annyira szokványos lenne, hogy egy lány prosti legyen az egyetem mellett, és szexel dolgozik meg a tandíjáért?

Figyelt kérdés
kb már vagy 100 ilyen kérdést olvastam. Mi ez a hatalmas tévhit ?
2016. ápr. 4. 01:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

5: Azért, mert tudod, hova kell menni, hogy ilyen lányt/szolgáltatást találj és ott van akár több tudat ilyen lány, azért arányaiban nagyon nem közelít ez a létszám ahhoz a félmilliós körhöz, aki jelenleg is felsőoktatásba jár.


8: Rólam azt mondja minden ismerősöm, akit felsőoktatásból ismerek, hogy nem ismernek olyan embert, aki nálam több iskolát látott volna belülről - értsd ezt, hogy több szakra jártam párhuzamosan, diplomagyűjtő és 12 különórás "gyerek" voltam mindig.

Evvel az ismeretséggel az a helyzet, hogy egy lány sem ismerek, aki prosti lett volna, és egy fiút sem, aki ismert volna ilyen lányt.

2017. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

A nőnek még mindég van választása: Szétrakja a lábát. És ez minden élethelyzetre igaz. Férfinek nem.

Kb. a nők zöme ilyen + feminim k**vák.

2019. dec. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!