Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem próbálkoznak nálam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem próbálkoznak nálam a fiúk, ha tudom, hogy tetszem nekik?

Figyelt kérdés

Jelenleg két fiú van, akikről biztosan tudom, hogy tetszem nekik. Sőt, nekem is tetszenek.

Ismerősöktől, haverjaiktól hallottam ezt, de ami még biztosabbá teszi, az a viselkedésük körülöttem.

Egyikükkel beszélgetek is, állandóan irogat nekem, sokszor még éjjel, buliban is, hogy hol vagyok, kerestt engem. Nagyon furcsán viselkedik a közelemben, a haverjaival iszogatnak, de közben le sem veszi rólam a tekintetét, egész este. Persze odajönni hozzám már nem képes. Egyszer megkérdeztem tőle, hogy tetszem-e neki, nagyon zavarban volt, válaszolni sem tudott normálisan. Rengetegszer említette már, hogy szeret engem nézni, hogy mosolyog, ha meglát és hogy nagyon kedvel engem, a haverjai is ugyanezt mondták (meg azt, hogy nyissak felé én, mert ő ezt szeretné). Mégsem csinál semmit. Csak néz.

A másikkal ugyanez a helyzet. Állandóan csak néz, semmi mást nem csinál. Nem vagyok hülye, én az ilyet mindig észreveszem. Az ő esetében is ismerősöktől hallottam, hogy "kinézett magának", azóta sem csinált semmit. Nem ír, nem jön oda hozzám, pedig minden pénteken találkozunk, és mindig csak néz. De nagyon feltűnően.

Megmagyarázná valaki, hogy miért félnek odajönni? Eddig erre nem volt példa, így kizárt, hogy "túl szép" lennék. Tök átlagosan nézek ki, minden tekintetben.

Lehetek valamitől ijesztő?

Fiúk válaszának több haszna lenne, de lányokét is szívesen fogadom.


2016. ápr. 10. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pont kifogtál két olyat akik eléggé félénkek, nem magabiztosak.

Ha esetleg az egyiktől te is szeretnél valamit, közelíts te feléjük.

2016. ápr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Félénkek ennyi, bátorísd őket, ha akarsz valamit

🆗

2016. ápr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezz annál amelyik jobban tetszik, különben nézhetitek egymást nyugdíjasan is.
2016. ápr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Számukra "túl széép" vagy
2016. ápr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Olyan nincs. Egyszerűen nem nézek ki úgy, hogy bárkinek is túl szép legyek.
2016. ápr. 10. 00:37
 6/11 anonim ***** válasza:
És mások oda mennek hozzád?
2016. ápr. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, szoktak odajönni.
2016. ápr. 10. 00:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, mondok véleményt.
2016. ápr. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tiboo Martino ***** válasza:
100%

Én pont iyen voltam/vagyok, hogy senkihez nem mertem odamenni, de tudtam mit gondolnak. Nagyon nem úgy vélekedtek rólam ahogyan most te a két srácról. Ha volt is oyan, hogy valaki véleményezett, akkor is csak a "tetszel!" ellentétes verziót hallottam és azt éreztették velem egész életben. Ezek nagy mértékben befolyásolják a magunkba vetett hitet! Valószínűleg ők is átestek sok negatív tapasztalaton, ezért alakult úgy a személyiségük és ezért nem próbálkoznak. Akivel beszélsz is, nem szeretné kockára tenni a kialakult baráti viszonyt, mert fél, hogy aztán elveszíti azt is ami pillanatnyilag van, ha visszautasítod.

Neked kell lépned, mert ők nem fognak az tuti!

[F\31]

2016. ápr. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6%
Msrt lúzerek. A mai fiuk mar azt varjak h acsaj kezdemenyezzen. Ezt en total gaznak tartom. Nalam ha kezdemenyezett egy csaj azt max csak kihasznaltam. Ha szep ha nem. Egyszeruen nem volt meg benne a kihivas h huzza az agyam meg ilyenek...25/f
2016. ápr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!