Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem próbálkoznak nálam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem próbálkoznak nálam a fiúk, ha tudom, hogy tetszem nekik?

Figyelt kérdés

Jelenleg két fiú van, akikről biztosan tudom, hogy tetszem nekik. Sőt, nekem is tetszenek.

Ismerősöktől, haverjaiktól hallottam ezt, de ami még biztosabbá teszi, az a viselkedésük körülöttem.

Egyikükkel beszélgetek is, állandóan irogat nekem, sokszor még éjjel, buliban is, hogy hol vagyok, kerestt engem. Nagyon furcsán viselkedik a közelemben, a haverjaival iszogatnak, de közben le sem veszi rólam a tekintetét, egész este. Persze odajönni hozzám már nem képes. Egyszer megkérdeztem tőle, hogy tetszem-e neki, nagyon zavarban volt, válaszolni sem tudott normálisan. Rengetegszer említette már, hogy szeret engem nézni, hogy mosolyog, ha meglát és hogy nagyon kedvel engem, a haverjai is ugyanezt mondták (meg azt, hogy nyissak felé én, mert ő ezt szeretné). Mégsem csinál semmit. Csak néz.

A másikkal ugyanez a helyzet. Állandóan csak néz, semmi mást nem csinál. Nem vagyok hülye, én az ilyet mindig észreveszem. Az ő esetében is ismerősöktől hallottam, hogy "kinézett magának", azóta sem csinált semmit. Nem ír, nem jön oda hozzám, pedig minden pénteken találkozunk, és mindig csak néz. De nagyon feltűnően.

Megmagyarázná valaki, hogy miért félnek odajönni? Eddig erre nem volt példa, így kizárt, hogy "túl szép" lennék. Tök átlagosan nézek ki, minden tekintetben.

Lehetek valamitől ijesztő?

Fiúk válaszának több haszna lenne, de lányokét is szívesen fogadom.


2016. ápr. 10. 00:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy te hogy viselkedsz velük, de próbálj nyitott maradni vagy úgy viselkedni, hogy lássák, te szívesen nyitnál feléjük.
2016. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!