Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom szubmisszív (Bdsm)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szubmisszív (Bdsm) de mégse akar engedelmeskedni nekem. Hogyan tudnám "megnevelni"?

Figyelt kérdés

ő akarta h a dominája legyek ami nekem is tetszik (egy bizonyos szintig persze) volt már olyan kapcsolatom amiben volt BDSM..


csak vele az a baj h szinte folyton erről fantáziál, ezzel nyaggat, de ha odakerül a sor akkor van h nem engedelmeskedik, csak nevet lévén ez csak játék, és olyankor már nem is szubmisszív. így nem sok értelme az egésznek ami miatt el is megy a kedvem...


Meg van h pl. kifejezetten igényelném az odaadó bánásmódot ehhez képest rácsap a fenekemre meg ilyenek, csak h kiváltsa a haragomat (gondolom), de én pont az ilyesmit szeretném megelőzni, hogy olyankor legyen szófogadó, és rendes (ha már szubmisszív)..


Ha játszunk valamit akkor sokszor van h nem azt akarja mint én és ő akarja megmondani h hogyan bánjak vele, hogyan büntessem stb.. ez megintcsak egy kicsit fura nekem, sőt igazából nem is tudom, most ő szubmisszív egyáltalán?


Másnak volt már ilyenben tapasztalata, ötletek?


2016. ápr. 13. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Hajánal fogva basszd le az ágyról a földre, fogd meg erősen a nyakát és dugd meg keményen, nálam ez beválik. 20/l
2016. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt akarja, hogy a dominája légy, akkor ott a gond. A domina dő, ha pedig te fiu vagy akkor a domja lehetsz csak.
2016. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert a leírás alapján nem is igazi szubmisszív te pedig nem is vagy igazi domina, így persze hogy nem működik
2016. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy pont ezzel húz, ezzel tesztel. Játszik, hogy nem akarja, hogy erélyes légy, lépj fel határozottan. Sok nő szereti ezt.

Beszéljétek meg, hogy legközelebb ezt játszátok, és az lesz a játék lényege, hogy az engedetlen lányt kell móresre tanítani. Így amikor visszakozik, úgy kezeled a dolgot, mint a játék része. Lekötözöd, nem engeded tiltakozni és határozottan végigviszed amit kiterveltetek, nem törődve a nyafijával. Persze csak azt teheted vele, amit előzőleg már megbeszéltetetek, hogy nem gond neki.

2016. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat! hát nem tagadom nem vagyok ízig-vérig domina de nem áll tőlem messze a szerep. mindenesetre a szexben nagyon izgat ha én irányíthatok és az is ha "kihasználom" őt.

továbbá szeretném h ő is jól érezze magát ebben a szerepejátékban, és ha pl. arról fantáziál, h megcsókolja a lábamat, de mikor megparancsolom, elszégyelli magát és nevet és inkább nem csinálja.

az biztos h szub csak úgy érzem nem hajlandő a gátlásait feloldani, vagy nem hajlandó alárendelni amgát nekem.

az az igazság h már eléggé beleéltem magam a dologba, ő is szeretné, tény h a komolyabb "dominás" fogásokhoz nem értek, meg a fájdalom okozás se igazán a kedvencem, így most eléggé tanácstalan vagyok. ezért is kértem itt segítséget, mert láttam h jópár hasonló bdsm beállítottságú ember olvasgatja ezt az oldalt.

2016. ápr. 13. 17:22
 6/14 A kérdező kommentje:
+ ha nem volt egyértelmű én vagyok a lány és ő a fiú (sub) szóval ilyen a felállás tudom nem ez a hétköznapi
2016. ápr. 13. 17:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez a probléma elég gyakori kezdő suboknál. Igazából jól érzed valóban a gátlásaival van baj, amiket nem tud feloldani, annak ellenére hogy te már valószínűleg biztosítottad róla h nem találod "természetellenesnek" egy férfit megalázott, kiszolgáltatott pozícióban.


Ennek a megoldása egyébként annyira nem is nehéz. Az első, amit mindig tanácsolnak, hogy üljetek le beszélgetni. Mondd meg neki, hogy ez így neked nem tetszik. A játékhoz két ember kell és te nem érzed jól magad benne. Ha azt akarja hogy a dominája legyél, akkor maradéktalanul engedelmeskednie kell neked, és a büntetés alól sem tud kibújni. Határozzatok meg egy menekülőszót, ezután csak ebben az egy esetben tud a játéknak véget vetni. De ha ez nem tetszik neki, akkor te sem vagy köteles a huzavonára, le kell mondania a BDSM-ről. 99.99% hogy erre nem fog nemet mondani.


Ezután pedig kezdődhet az igazi próba, mert a jó subot be kell törni.

A te feladatod innentől az hogy legyél nagyon szigorú és következetes.

Kötözd ki, tegyél a szájába szájpecket hogy ne tudjon ellenmondani. A fájdalomokozást nem kedveled, mégis néha érdemes bevetni. Csak próbáld ki. Legalább egy lovaglópálcát vegyél, hasznos. Vannak kevésbé brutális ám annál hatásosabb módszerek is.

Értesd meg vele h a feleselésnek, engedetlenségnek ára van. (A mostani szubom (aki mellesleg a barátnőm) ezt kb a 20. pálca csapásra értette meg. És véglegesen akkor adta át magát nekem, amikor már sírva könyörgött - persze a menekülőszót továbbra sem mondta ki - hisz azzal véget vet a játéknak)

További jó megoldás, hogy valami olyan büntetést eszelsz ki, amiről tudod, hogy nagyon utálja. És következetesen megcsináltatod vele.

Továbbá az orgazmuskontroll egy nagyon jól működő dolog. Sokan erényövet alkalmaznak. Ha egy férfi már napok óta nem élvezett el, sokkal engedelmesebb lesz, és egy 1 hetes orgazmusmegvonásnak is komoly súlya van - persze ez megintcsak akkor működik, ha ő is benne van a játékban, bár az erényöv erre is jó lehet...

Egyébként meg szex közben mindig legyen bilincsben, az orgazmusait pedig ki kell h érdemelje.

Igazából egy idő után a te élvezeted az övé előtt álljon minden esetben. Az ő örömeinek beteljesülése a te élvezeted legyen. Ha ez egy masszázs, gyengéd kedveskedés akkor az. Őneki ne legyen feltétlenül orgazmusa, számára legyen aza jutalom, hgy egyáltalán kényeztethet téged. (Aztán a többi úgyis rajtad múlik)

Ezt nem olyan könnyű belenevelni egy szub férfibe, de végülis mindketten erre vágytok, nem?


Megkérdezhetem egyébként, hogy mik azok, amikről fantáziál, de ha "odakerül a sor akkor van h nem engedelmeskedik, csak nevet lévén ez csak játék"?

Ezeket kéne következetesen megcsináltatni vele.


29/F

2016. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszönöm 7-es hú ez kimeritö válasz volt. :)

ezt megfogadom, leülök vele és szigorú leszek ezentúl. :)


a kérdésedre a válasz:volt már h az volt a "büntetése" h ki kell elégítenie engem de ő nem élvezhet el aznap. persze csak kiharcolta :) meg olyan is volt, h megegyeztünk h meztelenül takarít és abból se lett semmi... amit már mondtam, h csókolja meg a lábamat meg nyalja le a csizmámat (direkt erre vettem), ettől totál zavarba jön (jó mondjuk én is picit) és csak nevet rajta... mikor erőltetem azt mondja inkább most mégse játsszunk ilyet...

2016. ápr. 13. 18:08
 9/14 anonim ***** válasza:

alap :


szembekötés és kikötözés vagy bilincs

egy pálca nem árt :-) vagy egy fakanál is jo elsőre :-)

ott érinted meg ahol akarod, izgasd fel de nem elégítsd ki

térdeljen elég így és nyalasd ki magad

nem nem engedelmeskedik akkor nincs szex

az életben is legyél szigorú vele

bélyegezd meg : pl valamit hordania kell amit te választasz neki ...

ha nem engedelmes akkor megvonás büntetés jár

pl ha szeánsz közben neveti el magát hagyd ott - ha meg van kötözve akkor jó

megérti h nem bánhat igy veled

menj vissza és pl csapj rá a fenekére párszor ... majd engedd el

mond el h ha nem csinálja azt amit kérsz akkor büntetést kap


menekülő szó nem baj ha van az elején


alap h a teljes bizalmát élvezned kell maradéktalanul !!!!



a pasik sokkal nehezebben engedik át a kontrollt a nők kezébe

több idő betörni öket ha még nyers az alap

több türelem kell hozzá

több nyilt beszélgetés

2016. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok: szívesen.


Egyébként ezek nem olyan bonyolult dolgok. Pl. ha azt szeretnéd/tek h lenyalja a csizmádat. Szerezz be egy jókis nyakörvet meg pálcát. Odatolod a fejét, és ha nem csinálja, rácsapsz. Fontos megértetni vele, amit írtam, hogy ha kiszáll a játékból akkor többet nem lesz ilyen lehetősége. Vagy találj ki egy jó büntetést a számára. Pl. nem elégíthet ki téged ha nem engedelmeskedik (ugyebár itt róla még szó sincs...).

Ahogy látom már valamennyire izgat titeket az orgazmus kontroll is. Ha nem akarod h elélvezzen, akkor kötözd ki, még mielőtt elkezdhetne kérlelni. És csak hagyd úgy, felizgulva, kikötözve. Mikor már lenyugodott, egy idő után, könnyebben belemegy, hogy aznap ne élvezzen el. Vagy már említettem hogy a férfi erényöv milyen nagyszerű erre az esetre. Amíg nálad van a kulcs, nem lehet orgazmusa.

A meztelenül takarítás teszik... mi is kipróbáljuk szerintem... egyébként érdemes ezt a az előző orgazmus nélkül maradt nap után igazítani, sokkal engedelmesebb lesz, hidd el.


Amúgy úgy látom szerencsés a barátod, mert elég bevállalós és kreatív vagy, mint amilyennek egy domnak/dominának lennie kell. Szóval igazán megérdemled, hogy engedelmes legyen!

2016. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!