Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom szubmisszív (Bdsm)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szubmisszív (Bdsm) de mégse akar engedelmeskedni nekem. Hogyan tudnám "megnevelni"?

Figyelt kérdés

ő akarta h a dominája legyek ami nekem is tetszik (egy bizonyos szintig persze) volt már olyan kapcsolatom amiben volt BDSM..


csak vele az a baj h szinte folyton erről fantáziál, ezzel nyaggat, de ha odakerül a sor akkor van h nem engedelmeskedik, csak nevet lévén ez csak játék, és olyankor már nem is szubmisszív. így nem sok értelme az egésznek ami miatt el is megy a kedvem...


Meg van h pl. kifejezetten igényelném az odaadó bánásmódot ehhez képest rácsap a fenekemre meg ilyenek, csak h kiváltsa a haragomat (gondolom), de én pont az ilyesmit szeretném megelőzni, hogy olyankor legyen szófogadó, és rendes (ha már szubmisszív)..


Ha játszunk valamit akkor sokszor van h nem azt akarja mint én és ő akarja megmondani h hogyan bánjak vele, hogyan büntessem stb.. ez megintcsak egy kicsit fura nekem, sőt igazából nem is tudom, most ő szubmisszív egyáltalán?


Másnak volt már ilyenben tapasztalata, ötletek?


2016. ápr. 13. 17:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#1 vtam, ne haragudj félreolvastam! Egyértelműen írtad, csak a tudatalattim miatt mást olvastam, bocsi.:D
2016. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nevelj engem
2016. ápr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy vidd el a párodat egy profi dominához, hogy betörje. Neki valószínűleg nem fog visszabeszélni, illetve a dominának megvannak a módszerei arra, hogy letörje. A domina közben Tége is tanít módszerekre, hogyan bánj vele.

Ha egy másik nő (a domina) jelen van, párod is jól akar majd teljesíteni előtte, illetve előtted sem akar leégni.

2016. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
en sub ferfi vagyok31engedelmeskednek szivesen egy dominans nonek
2016. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!