Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Csodálkoztok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Csodálkoztok, ha a párotok bizonyos idő után nem kívánja a szexet, amikor még a szándék sincs meg bennetek, hogy ő is kielégüljön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre is köszönöm, ha elolvassátok!


Nem azért írtam ki a kérdést, hogy közfelháborodást keltsek, csak mostanában foglalkoztat ez a téma. Szóval előre mondom: akinek nem inge, ne vegye magára! Egyébként bárki véleményét szívesen olvasom. A problémám a következő:


Van egy szenvedélyes baratnőtök, aki imádja a szexualitást (legyen az romantikus szeretkezés, mocskos dugás, játékos erotika, orális szex...jóformán bármi). Vevő a spontán dolgokra, szívesen kezdeményez. Nyilván egy rózsaszín -habosbabos kapcsolat elején inkább arra koncentrál, hogy szeretett férfi egyedének a legjobb legyen, és háttérbe szorítja saját kielégülését. Ha ezt nézzük, akkor a nő hibájának is lehet tekinteni, hogy a pasi elkényelmesedik, és később sem lesz fontos párjának orgazmusa (hiszen nem mondja neki a nő, hogy "addig nyalsz, amíg el nem érem az orgazmust" például). Egy idő után viszont a nő ezt megunja...


Konkrét helyzet: fél éve vagyunk együtt, és én tényleg bármikor bárhol képes vagyok kielégíteni őt...mert szeretem csinálni. Ezalatt én 5x jutottam el a csúcsra, ebből kettő a saját kezeim által, 2 az ő nyelve által, 1 pedig rajta, lovagló pózban. Egyszer említettem neki, hogy előjatek nélkül nem tudok elmenni, mert nem vagyok eléggé felizgatva, illetve nekem több idő is kell. Azota sem változott a helyzet :/ Párom kanos lesz, levetkőztet, szex, vége. Én se az elején, se a végén nem kapok semmit. És igenis kezdek emiatt ideges lenni!


Tehát a kérdésem: rosszul kéne éreznem magam amiatt,hogy egyre többször bújok ki a találkozók alól (aminek gyors szex lehet a vége), nem szívesen fürdök vele, mert akkor sem kapnék semmit. Tudom: a kommunikáció mindennek a kulcsa. De fog ez még változni? Vagy volt valaki hasonló helyzetben?


Én: 22/N Párom: 23/F



2016. ápr. 15. 20:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez is egy megoldás :)
2016. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészt sosem gondoltam, hogy a kényeztetést patikamérlegen kell kimérni, hogy mindkét félnek azonos mennyiség jusson minden alkalommal. Simán belefér, hogy egy quickievel lerendez reggel, ami igazából csak a pasinak jó, vagy kap egy gyors kézimunkát.


Másrészt azt gondolom, hogy ennek viszont kölcsönösnek kell lennie, hol az egyikőtök kapja meg a magáét, hol a másikotok, és persze ha van idő, van energia, akkor ha legyen jó mindenkinek.


A pasid úgy tűnik azt a részt már érti, hogy tőled kapjon valamit, azt viszont nem, hogy adjon is, és nem akarlak elkeseríteni, de az ilyenek ritkán változnak, bár kívánom, hogy ebben ne legyen igazam.

2016. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az őszinteséget!

Én úgy vagyok vele egyébként, hogy biztosan el tudnék menni hamarabb is, de ehhez az kéne, hogy felfedezzen / felfedezzük egymást, mivel a szex igenis tanulandó folyamat. Viszont mivel ő még csak hajlandóságot sem mutat...így én sem tudom megtanulni, hogy rövidebb idő alatt és akár többször a csúcsra jussak...

2016. ápr. 15. 21:04
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez lehet a titka az egésznek :)
2016. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Akkor nem sok lehetőséged marad:


- beszélsz vele

- ha nem változik, akkor pedig elgondolkozol a folytatáson. 22 éves vagy, hidd el még 30-40 évet nem lehet leélni úgy, hogy pár tucat orgazmusod lesz ezen időszakban.

2016. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kezecske, köszönöm! Nagyon korrekt és kulturált válaszokat kaptam:)

Beszélek vele még egyszer... Az mondjuk biztos, hogy nem is szeretnék így leélni még x évet, ha nincs változás.

2016. ápr. 15. 21:21
 17/21 anonim ***** válasza:
62%
pontosan tudom mit erzel kerdezo. volt reszem benne nekem is tobb even at. en adtam viszont nem kaptam. maztiztam hogy levezessem a feszultseget ami felgyulemlet. volt hogy szex utan en sirva aludtam el es hiaba beszeltem rola azt kaptam vissza hogy tul "vermes" vagyok. en 20 ev eggyuteles utan veget vetettem ennek.( igaz o lepett le egy macaval de utanna mar konyoroghetett.) a szexet megoldom magamnak. es hihetetlen orgazmusokat elek at :))))). 40N
2016. ápr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
24%
Egyébként nem értem a kérdésed. Mármint a párod ilyen, de a maradék 3 milliárd férfire azért nem kellene rögtön általánosítanod.
2016. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
10%
Nem csodálkozunk, te viszont húzz vissza a konyhába és főzz az uradnak valamit.
2016. ápr. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nem volt semmiféle általánosítás :D direkt írtam, hogy akinek nem inge, ne vegye magára!

Kedves utolsó: Te pedig menj vissza verni a farkad :D

2016. ápr. 16. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!