Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Csodálkoztok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Csodálkoztok, ha a párotok bizonyos idő után nem kívánja a szexet, amikor még a szándék sincs meg bennetek, hogy ő is kielégüljön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre is köszönöm, ha elolvassátok!


Nem azért írtam ki a kérdést, hogy közfelháborodást keltsek, csak mostanában foglalkoztat ez a téma. Szóval előre mondom: akinek nem inge, ne vegye magára! Egyébként bárki véleményét szívesen olvasom. A problémám a következő:


Van egy szenvedélyes baratnőtök, aki imádja a szexualitást (legyen az romantikus szeretkezés, mocskos dugás, játékos erotika, orális szex...jóformán bármi). Vevő a spontán dolgokra, szívesen kezdeményez. Nyilván egy rózsaszín -habosbabos kapcsolat elején inkább arra koncentrál, hogy szeretett férfi egyedének a legjobb legyen, és háttérbe szorítja saját kielégülését. Ha ezt nézzük, akkor a nő hibájának is lehet tekinteni, hogy a pasi elkényelmesedik, és később sem lesz fontos párjának orgazmusa (hiszen nem mondja neki a nő, hogy "addig nyalsz, amíg el nem érem az orgazmust" például). Egy idő után viszont a nő ezt megunja...


Konkrét helyzet: fél éve vagyunk együtt, és én tényleg bármikor bárhol képes vagyok kielégíteni őt...mert szeretem csinálni. Ezalatt én 5x jutottam el a csúcsra, ebből kettő a saját kezeim által, 2 az ő nyelve által, 1 pedig rajta, lovagló pózban. Egyszer említettem neki, hogy előjatek nélkül nem tudok elmenni, mert nem vagyok eléggé felizgatva, illetve nekem több idő is kell. Azota sem változott a helyzet :/ Párom kanos lesz, levetkőztet, szex, vége. Én se az elején, se a végén nem kapok semmit. És igenis kezdek emiatt ideges lenni!


Tehát a kérdésem: rosszul kéne éreznem magam amiatt,hogy egyre többször bújok ki a találkozók alól (aminek gyors szex lehet a vége), nem szívesen fürdök vele, mert akkor sem kapnék semmit. Tudom: a kommunikáció mindennek a kulcsa. De fog ez még változni? Vagy volt valaki hasonló helyzetben?


Én: 22/N Párom: 23/F



2016. ápr. 15. 20:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
#17 Az hogy a szexszet megoldod magadnak azt a maszturbálásra érted vagy sikerült találnod normális partnert ??Am kedves kérdező sajnállak nagyon (: nemigazán értem hogy lehet valaki ilyen figyelmetlen. Ezt nem kell mondani egy férfinak , ezt magától kell tudnia h hogyan kell bánni egy nővel és h ő az első :) nemtudom milyen lelki világa lehet a párodnak. Ettől sokkal jobbat érdemelsz. Jó látni h van ilyen nő mint te akinek ennyire fontos a szexualitás és ilyen normális gondolatai vannak róla , peh hogy pont ilyen pasit fogtál ki (:
2016. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!