Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyitottak már rátok miközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitottak már rátok miközben együtt voltatok? Reakció (k)?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 19:27
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Márcsak a "partner" neme a kérdéses. :D
2016. ápr. 24. 20:28
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
15-ös vagyok. A barátom húga pont annyi idős volt, ami lejön a reakciójából. Max 6-8 éves.
2016. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
ránk egyszer a barátom apukája nyitott ránk. de ő nem nagyon zavartatta magát, kopogás nélkül belépett, kicsit megtorpant, amikor realizálta a helyzetet, aztán egy "csináljátok csak tovább, mintha itt se lennék" mondat kíséretében elkezdte keresni amit akart, megtalálta és kiment. persze mondanom sem kell, nem csináltuk tovább, sőt én végig a takaró alatt gubbasztottam szégyenemben :D
2016. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia , pont 1 hete történt.. Nagyon kínos volt, az anyukám benyitott ránk , majd lefagyott és annyit mondott " bocsi " és kiment.. kopogott , mi nem válaszoltunk gondoltam éri.. :D megjegyzem nekem még elég új ez a szex dolog és nagyon kínosan éreztem magam , másnap a párommal már jót nevettünk ;) 21L
2016. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

19# 20#

A barátnőm testvére fiú, de nekem elég sanszos, hogy meleg. Amúgy ilyen magának való ember, napközben ránk sem néz, csak ül a számítógép előtt. Ha megszólal akkormeg dől belőle a gusztustalanság. Az asztalnál csámcsog, böfög, fingik és egyszer azt kezdte el ebéd közben mesélni, hogy mekkorát szart... Ehhez még jön, hogy az az életcélja, hogy gyári munkás legyen és egyedül szokott inni addig amíg ki nem dől. Úgyhogy esélytelen, hogy lesz bárkije is az életben.

2016. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%
Emelet, gyors lépcső vezetett fel, többször is belénkfutottak a barátom rokonai amikor kapásból jöttek haza és valami kellett nagy hirtelen a szobából, szóval csak úgy berobbantak. A mázli az volt, hogy mindig volt valami takaró amit az ajtónyitás pillanatában magunkra kaptunk.
2016. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

23-asnál az apuka nagy arc lehetett :D

Velem is volt olyan ,h ránk nyitottak amíg nyalakodtam de mire felnéztem már be is csukódott az ajtó és mondta ,h "bocsi". Egy olyan sztori is volt hogy épp oboázott a bnőm és nem zártam be a bejárati ajtót de tudtam ,h nincs itthon senki szóval nem is izgattam magam. Annyi volt a baj ,h unokatesóm bejött elköszönni (ikerházban lakunk és közös a kert) de sejtette ,h nem érek rá szóval a nappaliban elüvöltötte magát ,h "Petiiiii elmentüünk sziaaa!" azt hittem berosálok :D bnőm bevetődött mellém és hirtelen úgy tett mintha aludna hátha bejönnek. Nem tudom mennyire lett volna hiteles ,h álló faxxal fekszem az ágyban meztelenül az alvó bnőm mellett de a lényeg ,h szerencsére itt nem nyitottak ránk :D

2016. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!